arkadaşlar wolf team nakit hilesi :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

salih6161

Üye
11 Ağu 2011
247
0
ε√εŗγσŋε
-Nakit hack diye bir şey var kardeşim sen şimdi benim dedimi yap gir wolfteam e pin alma yerine kadar oraya 0531 001 01 04 yaz ve msn ne ne gelen kodu onayla 300 nakit gibi bişey geliyor en az bana 1210 nakit geldi ama BAN landım

cntrk

Uzman üye
27 Eyl 2011
1,090
0
bursa
arkadaşım bende wolfteam oynadım kaç kere araştırdım ve indirdim bu tarz şeyleri bu yüzden pcme keyloggger girdi facem hacklendi lütfen bu tarz şeylere itibar gösterme aynı zamandada burdan modlara sesleniyorum nolur forumda wolfteam hileleri diye bir menü açın yardım merezi wolfteam hilesi isteyenden geçilmiyor :D

LyVio

Uzman üye
30 Ağu 2010
1,369
1
Andromeda
Wolfteam 'da indirdiğiniz bütün hilelerden ban yeme riskiniz vardır ve bu indirdiğiniz hileleri %95'i virüslüdür. Lütfen indireceğiniz hileleri bunları göze alarak indiriniz. Ayrıca; Konuya resim koymanız yararınıza olacaktır. İyi günler, iyi forumlar.

AcemiiHack3r

Katılımcı Üye
5 Kas 2011
492
0
Ha birşey daha eklemek ısterım, şu cok unlu Aysan efendi var ya :)
O adamın verdıgı %99 hillerin ıcınde trojan var. Yanı o adam birde sitenin kurucusu herkes guvenıyo hılelerı calısıyor dıye ama indiren ve kullanan herkes keylogger yiyor haberleri yok..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.