Arkadaşlar Yardım Site Modülü En Başa Ekliyor

pinqSaqo

Katılımcı Üye
26 May 2012
605
1
Konya
vtfw1.png

Kırmızı Karenin İçine Aldım;
Sorun Şu Bunun Gibi Saat Resim vs İp Adresi Gösterme Gibi Şeyleri Nasıl Tam İstediğimiz Yere Ekleyeceğiz.:confused:

Drstop75

Katılımcı Üye
21 Ara 2013
953
0
Venüs
Dostum css filan alaksı yok :)

Şimdi anlatıyorum :

1- Blogger Yönettim Yerini Aç

2-Blogunu seç

3-Yerleşim'e tıkla

4- Sonra o saati filan ekleyince onun adı olur onu bilmiyorum atıyorum kafadan dosyanın adı saat olsun.Saat dosyasını oradan nereye istersen çek ve ola tmm.

İyi Günler..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.