Arkadaşlar yardımınız lazım ?

13 Şub 2016
99
0
Ankara
Bizim dairenin üstünde oturanlar tadilat yaptırıyor. Ama öyle böyle değil evin duvarlarını falan full heryerini yaptırıyor. Dayanılcak gibi değil. 2 gündür dişimi sıktım ama bi makina var sanki beynimi oyuyor. Bi an beynim patlıcak gibi oluyor. O derece yani. Ayrıca bizim duvarlar bile çatladı :D Durum böyle bende düşündüm kapı kilidine yapıştırıcı süreyim dedim. Biraz önce sürüp geldim. Kesin bi yol değil ama en azından biraz oyalar bunları. Sizin aklınıza gelen güzel taktikler var mı? Yarında onları uygularım :D Ayrıca önceden de bunlarla kavga etmiştik.

Ath

Uzman üye
29 Nis 2016
1,016
0
Hiç uğraşmana gerek yok böyle şeylerle.
Yüksek sesin olduğunu vakitlerde direkt olarak polis ile irtibata geç.
Gürültü kirliliğinden ceza yiyebilirler yada çalışmayı durdurmak zorunda kalabilirler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.