arkadaşlar yardımm..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pc-kopat

Yeni üye
22 May 2007
36
0
slm arkadaşlar

Bir arkadaşımla msn de konuşurken bana senin kişi listeni alabilirim dedi..bende olmas dedim sonra baktım tümünü almış bana yolladı.bunu nasıl yapmış olabilir sorun bendemi.? windows live alanımla ilgili olabilirmi_? orada görünmesi yada görünmemesinin sağlandığı bir ayar varmı acaba ___?yardımcı olursanız sevinirim
teşkkürler....

meko93

Katılımcı Üye
Arkadaşım bunun gizleme bi yolu yoktur çünkü normaldede bu gizlidir anca bunun için bir çok yol var kişi listeni alamanın o yolları izlemiştir sadece bunu engellemenin yolu ise ip değiştiren program kullanırsan sürekli ip değiştiğinden sanırım birşey yapamazlar.

sinem_

Üye
22 Ocak 2008
84
0
cogu insan kisi listesini ve tüm konusma kayıtlarini lime wire kullanarak aliyor bunu kapatmanin bir yolu
sudur arkadaslar öncelikle msn deki paylasim klasörünü kontrol ediniz eger paylasim klasöründe listedeki
arkadaslarinizdan birinin adi varsa onu msn yi acip paylasim klasörüne tiklayarak icindeki kisiyi siliyoruz
sonucta bir kapi aciyorsunuz ve bu kapiyi kapatmak icin paylasim klasöründeki paylasimciyi siliniz.

SaMuRai

Emektar
8 Eyl 2008
11,571
29
(nowhere) in
bence ya toplu e-mail atmıssın ordan gormus ya da adam senın sıfrenı bılıyodur sana sormustur kısı lıstenı ver dıye... önceden gırdıgı ıcın kisi listeni yedeklemıstır bu kadar basit. Ama bu bnm kisisel fikrim.Limewere den de olamaz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.