Arkadaşlar Yeniyim Önerilerinizi Bekliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kingsman42

Yeni üye
20 Şub 2016
36
0
Arkadaşlar öncelikle çok kısa bir zaman önce katıldım THT ailesine , yardım ederseniz çok sevinirim.
Bir kaç program olur kaynak olur nerelerden başlamam gerekiyor "Hemen saldırıları özenme neyin ne olduğunu öğren." gibisinden önerilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.
Bir de sql mevzusuyla bir kaç kez karşılaştım kısacası açıklarsanız sevinirim.
Şimdiden teşekkürler.

Kingsman42

Yeni üye
20 Şub 2016
36
0
Kardeşim haklısın da zamanım kısıtlı biraz lisede son senem olduğu için nette fazla takılamıyorum sınavları atlattıktan sonra daha yoğunlaşırım diye düşünüyorum , bu konuyu da zaten zamanım kısıtlı araştırmakla uğraşmıyım bilen varsa hamen öğreniyim diye açtım.
Önerin için de teşekkürler.

Tworsty

Katılımcı Üye
17 Ocak 2016
523
0
Değişken
Phyton - Java vb. diller öğrenerek başlarsan eğer daha verimli olur fakat sen zamanım yok diyorsan en basitinden Bruteye dork yazarak sitelere index basabilirsin veya sql açıklı sitelerin panelini bulup havij ile panele girebilirsin.

21 Şub 2016
65
1
Hoşgeldin :) Sitede zaten gerekli bilgilerin hepsi var zannediyorum biraz araştırırsan bulabilirsin :) İyi forumlar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.