Arkadaslar Yorumlarınızı bekliyorum

OBirTech

Yeni üye
6 Mar 2016
47
1
İstanbul
Artık cidden birşeyler öğrenmek istiyorum sizce ne üzerine ögrenmeliyim logo mu kodmu kodsa hangi dil ve gerekli programlari yazarsaniz önerdiğiniz yorum hakkinda sevinirim :)
Şimdiden teşekkürler

31 Ara 2018
72
0
Öncelikle Selamın Aleyküm Dostum

Tabi İnsan Yapısına Göre Değişen birşey eğerki Diyorsan Progamlama Öğrenicem C# Herzaman Temeldir
Diğer Kodlama Dilleride Kullanabilirsin senin ne yapıcana bağlı birşeydir bu Çok Dil Var Tek

Bana Kalırsa C# Temeli Başla Sonra İstediğin Progamı yaz Benden Örnek verirsek C# Başladım Sonra C++ Döndüm - Sonra PHP Myqsl -html -öyle öyle gitim

Grafik Tasarımcı olcaksan Video Editleme - logo şemaları logo Örnekleri - logo effectleri incelemelisin
İnternet çok kaynak bulursun

OBirTech

Yeni üye
6 Mar 2016
47
1
İstanbul
Öncelikle Selamın Aleyküm Dostum

Tabi İnsan Yapısına Göre Değişen birşey eğerki Diyorsan Progamlama Öğrenicem C# Herzaman Temeldir
Diğer Kodlama Dilleride Kullanabilirsin senin ne yapıcana bağlı birşeydir bu Çok Dil Var Tek

Bana Kalırsa C# Temeli Başla Sonra İstediğin Progamı yaz Benden Örnek verirsek C# Başladım Sonra C++ Döndüm - Sonra PHP Myqsl -html -öyle öyle gitim

Grafik Tasarımcı olcaksan Video Editleme - logo şemaları logo Örnekleri - logo effectleri incelemelisin
İnternet çok kaynak bulursun
Aleyküm selam teşekkür ederim yorumunuz için

Castiel

Yeni üye
1 Ocak 2019
45
0
Bence oncelikle neye karsi isteginiz ilginiz ve yeteneginiz var bunu kesfetmelisiniz. Yani arkadaslarimin yazdigi yorumlarin hepsi dogru ve guzel fakat siz kodlama ogrenmeye baslarken belkide sanatsal yeteneginizi geri plana atiyor olabilirsiniz.Benim tavsiyem oncelikle isin hangi kisminda olmak istediginizi bulmaniz yonunde.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.