Arkadaşlarrr İmdaatt!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TaHRiPKaR

Üye
6 Ağu 2008
53
0
İstanbul
Böyle bir tane daha konu açmıştım ama bu seferki farklı:
babam PC yi benden habersiz alıp bilgisayarcıya ***ürüp PC ye zaman ayarı yani belli bi süreden sonra kapanması için program yükletmiş sistem geri yüklemeyide iptal etmiş bilgisayarcı bana acil yardım edin :S:S:S

mehmedım

Üye
10 Mar 2007
183
0
ben sana belki hangi program yüklenmiş olabilir onun için önbilgi olsun dedim yoksa bilgisayarında kurulu olduğunu bildiğin bir programı nasıl kaldırıcağını da söyledim aslında söylemeye de gerek yok ama belirteyim: DENETİM MASASI DİYE BİR ŞEY VAR ONU KULLANABİLİRSİN PROGRAM EKLE KALDIRDAN SANIRIM BU KADAR AÇIK OLMAMAK LAZIM ben sadece yardımcı olmaya çalıştım amacım kimseyi iğnelemek değil kardeşim..

TaHRiPKaR

Üye
6 Ağu 2008
53
0
İstanbul
o kadar kolay değil arkadaşım adam programın uninstall ına şifre koydu programada öle
ayrıca sistem geri yüklemeyi saat i bilgisayarımın özelliklerini kısaltmış onları nasıl onarabilirim onu anlatın lütfen arkadaşlar

free777

Kıdemli Üye
21 Eyl 2007
2,147
9
istanbul
program ekle kaldırdan en son yüklenen programlara bak farklı bişey varsa bilki odur veya alt ctrl del yaparak program sonlandırdan sonra işlemlere bak mantığınca farklı bi program açıksa onu kapat veya programın adını biliyosan c nin içine gir o dosyayı sil birbirini tamamlamayacak ve açmayacak:D

Son düzenleme:

AntiTTOM

Katılımcı Üye
21 Tem 2007
649
6
C:\WINDOWS\system32
Arkadaşlar Yüklenen program büyük ihtimalle bu kullanıcı tarafında silinemez yetkiniz yok uyarısı verecektir
Sanırım program şifrelenmiştir. Güvenli kipte pc yi başlat görev yöneticisinden bak bakalım farklı bir program çalışıyormu onu sonlandır ve c nin içinden silmeye bak
pc ye adminstratör olarak giriş yapmalısın

hackshot35

Yeni üye
30 Kas 2008
43
0
bak arkakdasım pc zaman a göre kapanıosa ne yap biliyormusun cok kolay dielim pc yi 20:00 de actın 21:00 da kapanması gerekiyor diyelim pc nin saat ayarı ile oyna bu kadar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.