Arkaplandaki Programlar için Hile Yazmak

mico1997

Yeni üye
4 Ağu 2011
28
0
Türkiye
Arkadaşlar arkaplanda 2-3tane metin2 açıp her birisi için farklı kendi yazıcağım botu kullanmka istiyorum, bunu hangi dil ile yapabilirim?

Huaweis

Uzman üye
16 Tem 2016
1,236
0
peki bu konunun özel bir ismi var mı? internette bununla ilgili döküman ve ya kaynak arıyorum, ingilizce karşılığını bulamadım

Bu hacklediğini(cracklemeye) pointscan deniyor. İnternete yazarsan bulabilirsin.
Point programın içinde bulunan belirli bir verinin depolandığı yer olması gerek. Bu point ı bulmak için chat engine kullanabilirsin fakat çoğu program chat engine algılama özelliğine sahip olduğu için ban yersin.

Bir pointscan örneği: https://youtu.be/D41g2vRX-fw

mico1997

Yeni üye
4 Ağu 2011
28
0
Türkiye
Bu hacklediğini(cracklemeye) pointscan deniyor. İnternete yazarsan bulabilirsin.
Point programın içinde bulunan belirli bir verinin depolandığı yer olması gerek. Bu point ı bulmak için chat engine kullanabilirsin fakat çoğu program chat engine algılama özelliğine sahip olduğu için ban yersin.

Bir pointscan örneği: https://youtu.be/D41g2vRX-fw

yardım için teşekkürler, peki belirli zaman aralıklarında bir kaç tuşa bastırmak istesem sadece (mesela 1 ve 2 ye, potları basması için) nasıl bir kaynak takip etmem gerekir?

mico1997

Yeni üye
4 Ağu 2011
28
0
Türkiye
Bunun için sadece c# ve user32 dll sini bilmen yeterli.

peki ama hangi kısımlarını, bütün bir dili ve dll'i baştan sona öğrenmek açıkçası yıllarımı alır :RpS_glare: . Daha spesifik bi şekilde tam olarak nereye bakmam gerekiyor? yani tek istediğim 2-3 tane metin2yi aynanda açıp arkaplandan pot bastırmak. Injector gibi bi mantık ile her hileyi bir programa bağlamak istiyorum

Huaweis

Uzman üye
16 Tem 2016
1,236
0
peki ama hangi kısımlarını, bütün bir dili ve dll'i baştan sona öğrenmek açıkçası yıllarımı alır :RpS_glare: . Daha spesifik bi şekilde tam olarak nereye bakmam gerekiyor? yani tek istediğim 2-3 tane metin2yi aynanda açıp arkaplandan pot bastırmak. Injector gibi bi mantık ile her hileyi bir programa bağlamak istiyorum

Kardeş ben bütün bu öğrendiğim şeyleri 1 yılda öğrendim. İstiyorsan bak geçen yıl üye oldum başta hiçbir şey anlamazken şimdi baya iyi yerlere geldim. Hem zaten biraz araştırmayla istediğin şeyleri bulabilirsin. Fakat sana diyorum bu hackleme-inject isleri hiç de kolay değil.

mico1997

Yeni üye
4 Ağu 2011
28
0
Türkiye
Kardeş ben bütün bu öğrendiğim şeyleri 1 yılda öğrendim. İstiyorsan bak geçen yıl üye oldum başta hiçbir şey anlamazken şimdi baya iyi yerlere geldim. Hem zaten biraz araştırmayla istediğin şeyleri bulabilirsin. Fakat sana diyorum bu hackleme-inject isleri hiç de kolay değil.

hocam sıkıntı yok zaman bol, benim senden istediğm bana c# öğren demek yerine hangi alan üzerine uğraşmam gerektiğini söylemen

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.