Arkeolojik çalışmalarla bulunan osmanlı tokadıyla ölmüş bi askerin kafatası

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Arkeolojik çalışmalarla bulunan osmanlı tokadıyla ölmüş bi askerin kafatası

ne kadar doğrudur bilinmez.

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
:) yuh yumruk değil balyoz sanki bence gerçek değil kaç yıllık şey kişinin kemiklerinin bu hale tokat ile gelmesini nasıl bir mantık ile destekleye bilirler ki :)

x1x1pezo1x1x

Kıdemli Üye
5 Haz 2015
2,378
2
cehennem
olmanlı tokatı burunun sol kosesıne atılarak burunn kemıgını beyine geçirir be keyın kanamasınden olur bır rıvayete gore tek tokatlarıyla dusmanın kafasını kokten kopartır ve uçurur
ama gerçek olan kalın mermerlerı tokat atarak kıramayanlar osmanlı tokatçısı olamıyordu
son 3 ders tarıhtı -_-

tmp9dEplN

Katılımcı Üye
29 Ağu 2015
705
1
Charming
Osmanlı tokadı basit bişey değil yıllarca insanlar ellerini hissizleştiriyor yağlı mermere vura vura bir zaman sonra attığı tokadın hızı yada gücünü bilmeden atılıyor yani çook fazla sert bişekilde çok şey okumuştum bununla ilgili lakin bu fotoğraftaki kafatasının böyle kalacağına pek sanmamgerçek olma ihtimaldie var araştırmak lazım :)

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Konuda dediğim gibi banada pek mantıklı gelmedi :)

bilenler ve mantık yürütenler olur diye paylaştım :)

jonier23

Katılımcı Üye
10 Ara 2015
883
0
olmanlı tokatı burunun sol kosesıne atılarak burunn kemıgını beyine geçirir be keyın kanamasınden olur bır rıvayete gore tek tokatlarıyla dusmanın kafasını kokten kopartır ve uçurur
ama gerçek olan kalın mermerlerı tokat atarak kıramayanlar osmanlı tokatçısı olamıyordu
son 3 ders tarıhtı -_-
dostum bir kaç çeşit osmanlı tokadı var tek çeşit değil

Bordo Hack

Katılımcı Üye
21 Mar 2015
877
0
Bu kalıntı doğrumudur bilmem ama Osmanlı Tokatının bu kadar ünlü olmasının sebebi illaki sertliğidir.

Leonsx

Katılımcı Üye
21 Tem 2013
330
1
tabi canım çekic değildir balyoz değildir çatlama değildir osmanlı tokadıdır :RpS_thumbup: :puah

IRaptoR

Üye
18 Nis 2015
145
0
Gerçektir Çünkü Osmanlidaki Çocuklar Küçukluklerinden Beri Yağlı Taşa Günde 50 Tokat Atarlarmış

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Zaten konuda belirttim :) Gerçekliği tartışılır diye.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.