arklar baqarmısınz??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

[email protected]

Uzman üye
23 Ağu 2007
1,774
54
ES-ES
https://tik.lat/sgMMW

1176211091_bsplayer_pro_screenshot_purchase.jpg


programda buu lşnkde yıukrdaa
 

7h3_M47k4p

Katılımcı Üye
26 Ara 2007
819
11
35
Almatı / KAZAKHSTAN
tıkla (download)

al arkadasım 23 mb gusel ve kullanıslı bıseye benzıo ben asus dvd player kullanıom olsaydı onu onercektım ama bulamadım ,:)

Bilgisayarınız üzerinden DVD filmler izliyorsanız, bu işe uygun bir yazılım olmaksızın ne kadar uğraştırıcı ve can sıkıcı bir durum olduğunu bilirsiniz. Kullanılamayan menüler ya da hangi VOB dosyasını hangi bölüme denk geldiğini bilememe gibi birbirinden uğraştırıcı sorun, sizi film izleme keyfinden edebilir.
AVS DVD Player tam da bu noktada devreye giren başarılı ve ücretsiz bir yazılım. Yazılımı kurduktan sonra rahatlıkla DVD'lerinizi menüleriyle birlikte oynatabilir hatta dilerseniz destekleyen filmlerinizi 7.1 ses desteğiyle izleyebilirsiniz. Yazılımın kendi kendini güncelleyebilme özelliğide yenilenen yapısından sürekli olarak faydalabilmenizi sağlıyor.

avsdvdplayertismall.jpgAVS DVD Player Özellikleri:

spacer.gif

1.png
Tamamen Ücretsiz

Her yönüyle ücretsiz bir DVD oynatma yazılımı, hiçbir özellik kısıtlaması, kullanım süresi veya damga gibi bir sorun yok. Herhangi bir spyware veya adware de içermiyor.
spacer.gif

2.png
Uluslararası DVD, Video ve Ses Oynatıcısı

Çok geniş video format desteği ile birlikte hemen hemen tüm video dosyalarını oynatabilme. DVD (PAL, NTSC, VCD, SVCD) formatlarından tüm MPEG 4 türlerine (DivX, XviD vb.) destek veren yazılım aynı zamanda MPEG1, MPEG2, AVI, Real Media videolarını, Quick Time dosyalarını, WMV dosyalarını (WMV-HD dahil), H.263, H.264, mobil video formatlarını (3GP, 3GP2, MP4) da oynatabiliyor. Bu güçlü uyumluluk AVS DVD Player'ı evrensel bir oynatıcı yapıyor.

spacer.gif

3.png
Stereo'dan Surround'a Dönüştürme

Yazılım mühendisleri tarafından üretilen benzersiz bir yapım olan programın içerisine yerleştirilmiş Surround Effect özelliği ile sıradan stereo filmleri dönüştürülmüş ses kalitesi ile çok kanallı surround ses olarak (3.1, 5.1, 7.1 hoparlör konfigürasyon desteği) dinleyebiliyorsunuz.
spacer.gif

4.png
Sahneler Arasında Kolay Navigasyon

Kolay ve hızlı gezinme, favori setleri kullanma, interaktif bölüm arayüzü ile çok kolay bir gezinti sistemine sahip yazılım favorilerinizi düzenlemenize ve ayarlamalar yapabilmenize olanak sağlıyor.
spacer.gif

5.png
Çoklu Dil Desteği

DVD içerisindeki seslendirmeler, audio trackler ve altyazı dosyaları arasında istediğinizi görüntüleyebilme.
spacer.gif

6.png
Program Özellikleri İle Bütün Bir Çözüm Oluşturma

Konforlu bir film keyfi için, DVD'de özellik desteği mevcutsa gösterim açısını belirleme, her tür video kaynağı destekleme (HDD, taşınabilir medya, LAN), otomatik olarak ayarlanan Aspect Ratio (Ekran Oranı), tek tıklama ile tam ekran moduna geçme, menü seçeneklerine tek bir tıklama ile ulaşma ve skin destekli arayüz gibi özellikler ve dahası sizi bekliyor.
 
Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.