Armitage kali linux

Kingrdvn34

Üye
6 Nis 2016
84
0
selamun aleyküm,beyler arkadaşlar tht ailesi bana armitage dersi verecek var mı özelden rica ediyorum bana iyiliğiniz dokunsun da şu bilgisayarları bende hackleyebileyim hacklemek diye birşey boş yere varmış gibi geliyor bana böyle yapanlar olunca bana karşı böyle yapmayın ve adam akıllı şu no active sessions çözümünü bulun yani uzaktan meterpreter oturumu açmak istiyorum no active sessions oturum yok demek türkçemde iyi ingilizcemde ALLAHA şükür hepsi iyi anlıyorum inancımla düşüncemle bana yardım ederseniz çok mutlu olacağım android telefonlarda kullanacağım bilgisayarlarda kötü bi niyetim olamaz zaten sadece amaç hackerlık taslamak olacak. yardım ederseniz mutlu olurum iyi geceler. Tht ailesi..

Kingrdvn34

Üye
6 Nis 2016
84
0
yani amacım arkadaşlar uzaktan birleştirme yaparak meterpreter oturumu açmak istiyorum bilmem derdimi anlatabildim mi arpspoofing arpspoof gibi onlarla farketmez dns spoof da olabilirse olsun amacım bu benim ip adreslerin hepsi bende ağdan takip ediyorum herkesi. de rahat rahat gönlümce girebileceğim inşallah sizin yardımınız dokunursa eger. bana da bi. ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.