Aronis Tasarım Ekibi (Sade) Tasarım

Mirliva

Administrator
26 Mar 2016
5,063
37
6,063
[C*]
@Aronis

oVX3OM.png

VT Linki -> Tıkla Gör

Not: hizliresime teknik nedenlerden yükleyemedim. VT Linki bırakılmıştır.

Uzun zamandır forumda bana hediye yapan ilk kişisin, karşılıksız bırakmak istemedim.
Güle güle kullan..

Saygılarımla
'Mirliva

'Chan

Uzman üye
1 Nis 2020
1,802
19
1,462
Shibuya
Elinize sağlık.. Biraz eleştirmek istiyorum...

Sağ üst tarafta bulunan hayvanın tam olarak ne olduğu belli olmuyor. Kurt mu, köpek mi yoksa başka birşey mi.. Galiba verilen efekt nedeniyle bu şekilde görünüyor. (Kaymış, şekli bozulmuş..)

j2nk1o8.jpg

Turkhackteam tasarım ekibi logosu tasarıma dâhil mi yoksa binevi imza olması için mi koyulmuş bilemiyorum ama eğer ki tasarıma dahil edildiyse, direkt olarak png olarak eklenmiş üzerine hiç-bir işlem uygulanmamış gibi duruyor. Verilen parlaklık nedeniyle tasarıma bakan kişinin dikkatini ve odağını orası çekiyor. Bunun yerine aronis yazısı veya arkada ki ışıklı maske takmış kişi ön plâna çıkarılabilirdi diye düşünüyorum. Ayrıca sol tarafta ki kurşun deliğinin, tasarıma genel olarak baktığım da anlamını, neden orada olduğunu tam olarak anlayamadım. Bir kişi kurdun ateşlemiş o yüzden orada diyeceğim ama kurşun ateşleyecek biri yok gibi ortada... Onun da tek başına orada durması garibime gitti açıkçası

Bunların dışında ben herhangi bir göze batan bir şey görmedim. Diğer tasarımlarınız gibi güzel.. Ellerinize sağlık.

Mirliva

Administrator
26 Mar 2016
5,063
37
6,063
[C*]
Elinize sağlık.. Biraz eleştirmek istiyorum...

Sağ üst tarafta bulunan hayvanın tam olarak ne olduğu belli olmuyor. Kurt mu, köpek mi yoksa başka birşey mi.. Galiba verilen efekt nedeniyle bu şekilde görünüyor. (Kaymış, şekli bozulmuş..)

j2nk1o8.jpg

Turkhackteam tasarım ekibi logosu tasarıma dâhil mi yoksa binevi imza olması için mi koyulmuş bilemiyorum ama eğer ki tasarıma dahil edildiyse, direkt olarak png olarak eklenmiş üzerine hiç-bir işlem uygulanmamış gibi duruyor. Verilen parlaklık nedeniyle tasarıma bakan kişinin dikkatini ve odağını orası çekiyor. Bunun yerine aronis yazısı veya arkada ki ışıklı maske takmış kişi ön plâna çıkarılabilirdi diye düşünüyorum. Ayrıca sol tarafta ki kurşun deliğinin, tasarıma genel olarak baktığım da anlamını, neden orada olduğunu tam olarak anlayamadım. Bir kişi kurdun ateşlemiş o yüzden orada diyeceğim ama kurşun ateşleyecek biri yok gibi ortada... Onun da tek başına orada durması garibime gitti açıkçası

Bunların dışında ben herhangi bir göze batan bir şey görmedim. Diğer tasarımlarınız gibi güzel.. Ellerinize sağlık.

Yorum için teşekkür ederim. Oradaki kurt fakat yüzünün yarısı yok ve köşelerden bulanıklaştırma efekti uygulanmış vaziyette olduğundan seçememeniz gayet normal. Fakat böyle bir çalışmaya köpek resmi eklenmiş olduğunu düşünmenize şaşırdım.
Arkaplan farklı materyaller kullanılarak abstract (soyut çalışma) olarak tabir ettiğimiz şekilde elde edildiğinden, arkaplandaki nesneler tam olarak algılanamayabilir veya bir bağdaşlaştırma yapılamayabilir. Logoda şöyle bir efekt var. Logo yeniden renklendirildi ve dış ışıma efekti verildi. Malumunuz; resmi logolar üzerinde fazla bir oynama yapamıyoruz. Ayrıca tasarıma en son iki farklı pattern (desen) eklenmiş olup o desenlerin de arkaplandaki nesneleri seçememenizde etkisi var. Sade olarak ayarlamak istediğimden yazı üzerinde herhangi bir efekt oluşturmayarak tarafımca bilerek bu şekilde bırakılmıştır. Ayrıca şahsıma ait imza sağ alt kısımda transparan olarak mevcuttur.

Aronis

Üye
10 Tem 2021
182
3
189
Atatürk'ün izinde
@Aronis

oVX3OM.png

VT Linki -> Tıkla Gör

Not: hizliresime teknik nedenlerden yükleyemedim. VT Linki bırakılmıştır.

Uzun zamandır forumda bana hediye yapan ilk kişisin, karşılıksız bırakmak istemedim.
Güle güle kullan..

Saygılarımla
'Mirliva
Teşekkür ederim :) ben karşılık için yapmadım. Forumda benim tasarım ekibine başvurmamı sağlayan ve tasarım ekibinde benim hocam olduğun için yaptım. yine vaktim olsun yine yaparım benim hocam olduğun için teşekkür ederim.

Saygılarımla
ARONİS

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.