Network Arp zehirlemesi

VECRON

Yeni üye
19 Tem 2020
23
0
internetime giren birine man in the middle attack gerçekleştirdim şimdi bilgisayarım durmadan modemime man in the middle attack gerçekleştiriyor
bundan nasıl kurtulabilirim

kullandığım araç:websploit

kullandığım işletim sistemi: kali linux 2020.3

Son düzenleme:

sky2222

Katılımcı Üye
17 Nis 2020
487
6
Threadripper
Dostum , saldırıyı yaptığın aracı kapatmak istemiyorsun , sanırsam.Her halde topladığın veriyi kaydetmek felan istiyorsun , ama kali üzerinde o kadar sorun mevcut ki, sanırım tek çaren aracı silip yeniden yüklemek olacak. Aynı zamanda şu kodu uçbirime yazıp yeniden dene:

service NetworkManager restart

Son düzenleme:

VECRON

Yeni üye
19 Tem 2020
23
0
hala devam ediyor başka bir çözüm var mı
birde zaten o yaptığım eski kali linuxtaydı şimdi kaliyi tekrar kurdum bu safer bu kalinin ip adresinden yapıyor

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.