Artık Bende Bu Ailenin Bi Parçasıyım :)

catanaccio

Üye
19 Eyl 2015
108
0
Bileceksin?
Selamun Aleyküm Türk Hack Team :)
Öncelikle çok kısa bişey anlatıcam; uzun zamandır bilişim sektörüne ilgim var sürekli araştırmalar kendimi geçiştirme çabalarım vs. sonunda bu geliştirmeleri sağladığım bilgileri edindiğim Abilerimin kardeşlerimin arasında olmaktan çok ama çok mutluluk duyuyorum :)

Kısaca kendimden bahsediyim ;
22 Yaşındayım, İstanbul'da ikamen ediyorum, Marmara üniversitesinden mezunum ama mühendisliğe doğru daha devam edicem. Sürekli kendi çabalarımla bişeyler öğrenmeye çalıştım bu saaten sonra sizlerinde desteğinizle beni tamda '' Türk Hack Team '' sayfasına yakışır şekilde bilgilendirip bilgilerimi en üst seviyelere taşıyıp beni bu ailenin bi ferdi olarak destek vermenizi istiyorum inşallah bunu bulabilirim :)

Uzunca bi yazı oldu ilk gelişim için kusura bakmayın :)

Tekrar Herkese Merhabalar :)

Wep

Kıdemli Üye
28 Ocak 2015
4,412
8
İstanbul
Hoşgeldin bi sorun olursa ziyaretçi mesajı yaz bana yardım etmeye çalışırım :) Bu arada forum kurallarını okuduğunu düşünüyorum okumadıysan oku modlarla aran kötü olmasın :)

catanaccio

Üye
19 Eyl 2015
108
0
Bileceksin?
Hoşgeldin bi sorun olursa ziyaretçi mesajı yaz bana yardım etmeye çalışırım :) Bu arada forum kurallarını okuduğunu düşünüyorum okumadıysan oku modlarla aran kötü olmasın :)

Yarbayım hoşbuldum :) Ziyaretçi kısmından mesaj bırakırım vericeğiniz cevaplardan da çok memnun olurum çok sağolun :) az kaldı kuralları okuyodum bende :)

egeklan

Katılımcı Üye
19 Eki 2012
961
1
Hoşgeldin aramıza. Kalıcı olman dileğiyle diyeceğim herkes gibi. Umarım bildiklerini bize aktarır, burdan da yeni şeyler öğrenirsin.

catanaccio

Üye
19 Eyl 2015
108
0
Bileceksin?
Hoşgeldin aramıza. Kalıcı olman dileğiyle diyeceğim herkes gibi. Umarım bildiklerini bize aktarır, burdan da yeni şeyler öğrenirsin.

Hoşbuldum. Dediğim gibi uzun zamandır araştırıyorum ama sizin tecrübeniz bilginiz bende daha fazladır muhakkak, bu yüzden şuan verebileceğim değil sizden alacağım bilgiler var şuan hepiniz benim için birer öğretmen birer hoca ve abilerim kardeşlerimsiniz. Umarım sizden bana o istediğim yakınlık gelir ve kalıcı olarak burada yer alırım :) Çok teşekkür ederim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.