Artık buna açıklık getirelim uzmanlarda artık yorum atmalarını istiyoruz

OTTOMANB13

Üye
5 Haz 2014
55
0
ıp adresini bildiğin kişiye istediğini yapabilirsin fakat eskisi gibi kalmadı.Eskiden ıp adresini bilen kişiler o bilgisayara bağlanabiliyordu şimdik ise o mümkün değil.Windows güncellemeleri ve anti virüs programlarda firewall özelliği var artık.Port açık bile olsa firewall engeline takılır bağlantı yapamaz.

ProfesyonelSipahi

Katılımcı Üye
20 Tem 2013
364
0
mesajın için cok sagol simdi biz neyabiliriz ip adresini bildigim kişiye modem arayüzüne ip yapıştırabiliyoruz

modem diyelim bnm tp link onunkide tplikn admin admin yazıp girebiliryoruz fakat modem farklı olunca bu olmuyor işte burası cok kotu modemın drıverini yüklesem peki diyelim modem markası hwa bnm tplik
adamın ip adresini biliyorum arama cubuguna yazıyorum ama erişim saglanamıyor bn şimdi hwa driver yüklesem bu modeme erişim saglayabilirmiyim adamın

Star-Turk

Kıdemli Üye
2 Kas 2012
3,516
7
kardeş ben yapabilenlere soruyorum az dusun ben yapabilsem nie konu acıyı m:D::D:D:D:D

Sen beni anlamadın herhalde ? Ben diyorum ki İP adresi ile kimse kimseye bişey yapamaz.Sadece İP adresi ile nerede olduğunu falan bulur.Gidipte bilgisayara girip zarar veremez yani bunlar eskidende işletim sistemleri durmadan güncelleniyor , sistemler gelişiyor.Yani İP adresi ile bişey yapılmaz ;)

muhendisbey

Katılımcı Üye
29 Eyl 2013
290
0
Sen beni anlamadın herhalde ? Ben diyorum ki İP adresi ile kimse kimseye bişey yapamaz.Sadece İP adresi ile nerede olduğunu falan bulur.Gidipte bilgisayara girip zarar veremez yani bunlar eskidende işletim sistemleri durmadan güncelleniyor , sistemler gelişiyor.Yani İP adresi ile bişey yapılmaz ;)

Bunu daha önceki konularda ben de anlatmaya çalıştım ama anlamıyorlar.

Hiç bir şey yapamazsınız artık yeter ya yapan varsa çıksın gelsin kanıtlasın boş boş yazıp post kasıyorsunuz

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
1
2
saldirir atarsaniz modemi vs yakabilirsiniz ama saldiri gücünüz olmasi gerek ve sizden şikayyette bulunurlarsa yakalanirsiniz :) (komsumun başina geldi :) )

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,984
1
122
saldirir atarsaniz modemi vs yakabilirsiniz ama saldiri gücünüz olmasi gerek ve sizden şikayyette bulunurlarsa yakalanirsiniz :) (komsumun başina geldi :) )

Benim odam full soğutucu :p Biraz zor yakarlar hem saldırı atabilmek için port açık olması gerekmiyor mu? :) Port dışarıdan gelen bağlantılara izin veriyor çünkü :) Oda anca interneti yavaşlatır. Fazla güçlü bir saldırı olmazsa.

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
1
2
Benim odam full soğutucu :p Biraz zor yakarlar hem saldırı atabilmek için port açık olması gerekmiyor mu? :) Port dışarıdan gelen bağlantılara izin veriyor çünkü :) Oda anca interneti yavaşlatır. Fazla güçlü bir saldırı olmazsa.

dedigim gibi güçlü bir saldiri yaparlarsa port filan dinlemez :) Ayrica kesinlikle açik port vardir :D sadece kapali görünür senin pcn de sen bilmesende birçok program açar portlari :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.