Artık INDEX atmak istiyorum!

ottomanueL

Katılımcı Üye
27 Eyl 2012
668
0
Bedava hostlardan bi site ac ==> hostinger.web.tr

Sonra actigin siteye ftpden index dosyasini at al sana hack sonra gel buraya govde gosterisinde konu ac ilk hackim falan diye :)

premiumx

Katılımcı Üye
1 Kas 2012
360
0
Ctrl+Alt+Del

o zaman bilindik açıklardan yardımcı olayım ilk açıklar ve ilk hack'e başlarken öneririm

ISS LFI RTE SQL Bunları bı araştır 2 si zaten Upload açıgıdır siteye indexini upload edersin ve görüntülersin. dorkları ile googlede taratsan upload açıklı siteleri görürsün.

Azıcık daha açıklayabilir misin rica etsem? Hangi dorku aratıcam falan. Çünkü çoğu dorku aratıyorum Havij'de sonuç vermiyor. Biraz daha açıklayıcı olursan sevinirim. Sonuçta biz de bu oluşumun içerisindeyiz ve yetişiyoruz.

Prohackercry3

Kıdemli Üye
6 Ocak 2013
4,071
1
İstanbul
Azıcık daha açıklayabilir misin rica etsem? Hangi dorku aratıcam falan. Çünkü çoğu dorku aratıyorum Havij'de sonuç vermiyor. Biraz daha açıklayıcı olursan sevinirim. Sonuçta biz de bu oluşumun içerisindeyiz ve yetişiyoruz.

Aynen öyle bende ilk başladıgımda 5 6 ay önce havj hiç bir şekilde yakalayamıyordum internetteki sitelerde Sonra Google Vs arama motorlarında açıklı siteler de veya SQL açıklı siteler Elinle manuel olarak sitede Açık ara o dorkuda Havjde Tarat ama kendine kesinlikle bir hedef site seçmelisin.

Prohackercry3

Kıdemli Üye
6 Ocak 2013
4,071
1
İstanbul
"ISS LFI RTE SQL" bunlardan hangisini seçmeliyim ilk olarak sizce?

İlk olarak ISS Hack'i tercih ederdim ben basit ISS Hackli bir Siteyi bul netten Bilgisayarım Ağ konumu ekle > ileri > özel bir ağ konumu seçin > Ardından tekrar ileri > Orda internet adresini giriceksiniz.Ardından ileri diyerek işlemi bitirin hemen yerel disk C altında bir ağ konumu eklicek Ardından tıklayın oraya indexinizi Atın.

İndexi attım nasıl sitede görücem www.örneksite.com/indexismi.html

www.örneksite.com/indexismi.htm

Dosya uzantısı senin indexine baglı bir olay

evet şimdi gereken o siteyi bulmak ve yazdıklarımı tekrarlamak iyi forumlar..

premiumx

Katılımcı Üye
1 Kas 2012
360
0
Ctrl+Alt+Del

İlk olarak ISS Hack'i tercih ederdim ben basit ISS Hackli bir Siteyi bul netten Bilgisayarım Ağ konumu ekle > ileri > özel bir ağ konumu seçin > Ardından tekrar ileri > Orda internet adresini giriceksiniz.Ardından ileri diyerek işlemi bitirin hemen yerel disk C altında bir ağ konumu eklicek Ardından tıklayın oraya indexinizi Atın.

İndexi attım nasıl sitede görücem www.örneksite.com/indexismi.html

www.örneksite.com/indexismi.htm

Dosya uzantısı senin indexine baglı bir olay

evet şimdi gereken o siteyi bulmak ve yazdıklarımı tekrarlamak iyi forumlar..

Teşekkürler, iyi forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.