Artık Karşıma hiç site gelmiyor ? [Site Hack]

MaskedMenace

Katılımcı Üye
24 Ara 2015
252
0
injustice
Merhaba Abilerim,Kardeşlerim

Ben foruma katıldığım günden beri birşeyler öğrenmekteyim kendime hedefimi koydum WEB Server fakat Sql Siteler taratıyorum karşıma site gelmiyor Arama motorunda kendime özgü dorklar güncel dorklar ile site arıyorum bu siteler brute ile deniyorum(wordpress) karşıma hiç site gelmiyor yani eskiden brutede 10 11 site gelirken şimdi gelmiyor sql açıklı site tarayıp açık bulma programlarında çok az site buluyor buldukları sitelerdede ne admin paneli oluyor nede db yani bu ek olarak burada öğrendiklerim

SQL Map - Brute Force - Sql İnjection - RFI - XSS bunlara ek olarak Siteler için ne önerirsiniz.

TEŞEKKÜRLER

dorukyurdusen3

Katılımcı Üye
7 Ocak 2016
577
0
Kardeşim forumda hep diyorlar brute force 1-2 kere yap artık bu devirde şifresini admin-admin yapan çok az kişi var hala bulabilirsin ama.
SQL injection'a geç bence artık.
Benden sana taktik
SQL hack yaparken arkada brute force açık bırak sen işini hallederken o da 1-2 tane site bulur belki.
Buraya da bir bak

MaskedMenace

Katılımcı Üye
24 Ara 2015
252
0
injustice
Kardeşim forumda hep diyorlar brute force 1-2 kere yap artık bu devirde şifresini admin-admin yapan çok az kişi var hala bulabilirsin ama.
SQL injection'a geç bence artık.
Benden sana taktik
SQL hack yaparken arkada brute force açık bırak sen işini hallederken o da 1-2 tane site bulur belki.
Buraya da bir bak

Eyw kardeşim saol fakat brute de hiç site çıkmıyor sql injection heleki açıklı site yok google a dork yazarak bakabiliyorum tavsiyene bakacağım teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.