Aşırı Basit Programsız İp değiştirme

xxdjxx

Yeni üye
15 Kas 2009
37
0
Evet arkadaşlar sizlere programsız Ip değiştirmeyi nasıl olduğunu yazcam Özellikle rapidsharede çok işe yarıyor.

ip değiştirmenın çok kolay 2 yolu vardır:

1__ MSDos Komutları ile:

1 CODE
@echo off
echo Eski Ip Siliniyor
ipconfig /flushdns
ipconfig /release
echo Ip Adresiniz Yenileniyor
ipconfig /renew
exit

Yukarıdaki kırmızıolan yazıları kopyalayıp not defterine yapşyırın ve uzantısını .bat yapın. Kaydettiğiniz .bat uzantılı dosyaya her tıkladığınızda IP değişir.

2__ Yok ben 1ncisini anlıyamadımdiyorsanız Ağ bağlantılarm sağ tıklayıp özellikler yerel ağ bağlantısı onar deyin ipniz değişcektir

EMEĞE SAYGI

TeŞeKKüR BuToNu SeNi BeKLeR..

PeSimiSt-HacK

Yeni üye
29 Kas 2009
10
0
arkadaşlar IP değiştirince internete bir şey olmazmı

ben 1. yöntem ile yaptım Onar dedim ıp değişti internet koptu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.