Aşırı Kasma Sorunu

xIHackerIx

Yeni üye
23 Eki 2012
20
0
İşlemci: Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q9400 @2.66GHz 2.67 GHz
Yüklü bellek (Ram): 4,00 GB
Sistem Türü : Windows 7 Professional 64 Bit İşletim Sistemi

Ekran Kart Bilgileri: Nvidia GeForce 9500 GT
Yonga Türü GeForce 9500 GT
Dac Türü: Integrated RAMDAC
Bağdaştırıcı Dizesi GeForce 9500 GT
Bios Bilgileri:Version 62.94.36.0.0

Toplam Kullanılabilir Grafik Belleği : 2815 MB
Ayrılmış Video Belleği : 1024 MB
Sistem Video Belleği : 0 MB
Paylaşılan Sistem Belleği : 1791 MB

Eski Düşük Olan Oyunlarda Bile Kasıyor Yardımlarınızı Bekliyorum.
Driverler Günceldir 32 Bitte Denenmiştir Sorun Çözülmemiştir.

S C B

Uzman üye
9 Eyl 2012
1,370
0
26
İstanbul
hep güncel olmak sorunsuz olmak anlamına mı geliyor belki güncellenen driverde sorun olabilir.

Sağlam bi temiz format attır ardından hemen (hiçbir şey yüklemeden)deep freeze kur full sürüm olmasına dikkat et ve aradan biraz zaman geçince yine yapıyorsa sorun yazılımsal değil donanımsal olabilir !

cofidik

Uzman üye
29 May 2013
1,076
3
Remote Pc
kardeş soğutucu bouzlmuş olabilirim bnmde öyleydi bi kaç gün önce bi vurdum alt tarafına toz fışkırdı soğutucusu çalıştı 0 kasma ile oyun oynayabilir server bile kurabilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.