Aşk,aslında neydi?

321

Yeni üye
7 Nis 2007
34
0
-Yazının rezalet olduğunun farkındayım,sadece içimi dökmek istedim.

Aşk,aslında neydi? Düşündüğümüzde hep saçma gelmiştir. Düşünmediğimiz zamanlarda ise,bir insanın kendine yapabileceği en güzel şeymiş gibi görünür. Yaşla mı alakalıdır bu aşk? Ne kadar büyükse,o kadar çok mu sever insan? Sen küçüksün,anlamazsın derlerdi hep bu soruyu sorduğumda. Evet,belki çok küçüktüm sevmek için. Yaşıtlarımın tek derdi futbol oynamakken,benim aklımdan çıkmayan onlarca düşünce vardı. Acaba nasıldır,üzülüyor mudur gibi düşünceler. İnsanı içten içe bitiren bir kanser hücresi miydi bu aşk? Öyle değilse neden yardım dilendiğimiz her an,canımız bir öncekinden daha fazla yanıyordu ki? Ben aşıkken,düşündüğüm her an ölmeyi dilediğimi fark ettim. Belki de aşk tam olarak buydu... Kim bilir?

AmcNokta

Uzman üye
8 Haz 2016
1,234
0
Dünya
-Yazının rezalet olduğunun farkındayım,sadece içimi dökmek istedim.

Aşk,aslında neydi? Düşündüğümüzde hep saçma gelmiştir. Düşünmediğimiz zamanlarda ise,bir insanın kendine yapabileceği en güzel şeymiş gibi görünür. Yaşla mı alakalıdır bu aşk? Ne kadar büyükse,o kadar çok mu sever insan? Sen küçüksün,anlamazsın derlerdi hep bu soruyu sorduğumda. Evet,belki çok küçüktüm sevmek için. Yaşıtlarımın tek derdi futbol oynamakken,benim aklımdan çıkmayan onlarca düşünce vardı. Acaba nasıldır,üzülüyor mudur gibi düşünceler. İnsanı içten içe bitiren bir kanser hücresi miydi bu aşk? Öyle değilse neden yardım dilendiğimiz her an,canımız bir öncekinden daha fazla yanıyordu ki? Ben aşıkken,düşündüğüm her an ölmeyi dilediğimi fark ettim. Belki de aşk tam olarak buydu... Kim bilir?
Ah be kardeşim uykusuz geceler,depresif durumlar,melankolik şarkılar,müslüm gürses bunların bir getirisi yok inan.
Sevmek suc değil ama sevdik yapacak bir şey var mı ?
Biz burda triplere girerken o kim bilir kiminle ;)
Yani ilk unutan en mutlu :)

321

Yeni üye
7 Nis 2007
34
0
Ah be kardeşim uykusuz geceler,depresif durumlar,melankolik şarkılar,müslüm gürses bunların bir getirisi yok inan.
Sevmek suc değil ama sevdik yapacak bir şey var mı ?
Biz burda triplere girerken o kim bilir kiminle ;)
Yani ilk unutan en mutlu :)

Aynen öyle kardeşim hiç bir getirisi yok ama ne bileyim işte ister istemez oluyo sanırım

ByMuratTr

Kıdemli Üye
19 May 2016
2,234
1
Anadolu

"Güllü dibâ giydin amma korkarım âzâr eder;
Nazeninim sâye-i hâr-ı gûl-i diba seni" (Nedim)

Meali;

İpek kumaşından, gül desenli bir elbise giymişsin de güzelim;
korkuyorum o kumaşın üstündeki gülün dikeninin gölgesi seni incitecek.

HANEDAN1

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
288
2
KIZIL ELMA
Kalp midir insana sev diyen yoksa yalnızlık mıdır körükleyen?

Sahi nedir sevmek; Bi muma ateş olmak mı,Yoksa yanan ateşe dokunmak mı?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.