Aşk bitrdi :(

ENİGMA1

Uzman üye
31 Ocak 2016
1,961
39
Kitap veya filimle unutmak mümkün değildir.
Aklına gelmemesi için uğraşacak bir şeyler bul.
Veya başka birinin hayatına girmesine izin ver.

Heaven

Kıdemli Üye
28 Ocak 2016
2,451
630
Eline alıcaksın "ist mix", kendi adını bile hatırlamazsın.

oxcakmak

Uzman üye
1 Ara 2018
1,457
2
24
Kocaeli
Özel hayatı buraya yansıtmak yanlış olur, burası hack bilgi döküman platformu aşk yeri değil.

KARA ALP

Uzman üye
15 Eyl 2018
1,071
68
İSTİHBARAT
aşk kalmadı bi devirde seven insan zaten gitmez aslada bırakmaz bunu sakın unutma sevmese bile hiç uğraşma zaman kaybı eğer aşk acısı çekiyorsan git içini dök eğer aklındaysa öbür türlü hiç takma salla gitsin hayata bak ve bu arada bu tarz konular forumda pek birseye yaramaz açmazsan iyidir

noonebey

Katılımcı Üye
14 Ocak 2019
590
10
Uzay
Aç bi korku filmi izle veya dışarı çık takıl kafanı dağıtmaya çalış birşeylerle meşgul olarak.

oxcakmak

Uzman üye
1 Ara 2018
1,457
2
24
Kocaeli
yukarda her konu serbest söyleniyor ki özel hayat değil :) sadece çevremdeki birine yardım etmke istiyorum

O zaman bu işlerle uğraşacağına biraz kendisine baksın büyüdükten sonra dünya evine adım atsın, sosyal mühendislikte ne kadar kendini geliştirirse duruşu ve bir tavrı olur ve kişiliği değişir.

zarrokk

Üye
8 Haz 2019
75
0
O zaman bu işlerle uğraşacağına biraz kendisine baksın büyüdükten sonra dünya evine adım atsın, sosyal mühendislikte ne kadar kendini geliştirirse duruşu ve bir tavrı olur ve kişiliği değişir.
Bu kişi aslında bakarsan ben onun kadar zeki birisini görmedim pythonu o bana öğretmişti baya iyi bu konularda ondan bir şeyler de kapabilirdi ama şuan vasat durumda resmen ölü gibi yaşıyor:mutsuz bir ilacı falan var mı bana böyle olmadığından bilmiyorum nasıl yardımcı olucam ona

3xcellency

Yeni üye
3 Haz 2019
20
0
İstanbul
Aç bol bol film izle. Kolanı Ymeğini Al Filimi Yorumlayarak İzle Kaptır Kendini Anca Böyle Yoksa O Acı Seni Yer Bitirir Gerçekten Sevdiysen..

GroMsx125

Kıdemli Üye
5 Haz 2016
3,018
5
23
J A P O N Y A
İlkokul sevgilimi hala seviyorum ilk günkü gibi şimdi 18 yaşındayım liseden mezun oluyorum o da biliyo sevdiğimi eskiden seviyodu fakat ne yaptıysam olmadı beni istemiyo artık bana taktığı bileklik vardı o almıştı, hiç çıkarmıyodum o taktı diye banyoda bile. Bu akşam koptu bileklik şimdi kutunun içinde saklıyorum onu çok seviyor, özlüyorum. :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.