AŞk Bu İse Ölmek İstİyorum

arsoy

Katılımcı Üye
27 Ara 2006
628
3
TurkHackTeam
aşk bu ise ölmek istiyorum kim izin almış aşık olurken..ya da birini ölümüne severken.kim söz dinlemiş şu koca dünyada birine koşulsuzca bağlanırken. ben aşığım ve hep öyle kalacağım..kim önüme taş koyabilir ya da gözlerimde ki yaşlara dur diyebilir.onlar bilir mi hiç benim onun gözlerine baktığımda içimde yeni bir hayat yaşattığımı.onlar bilir mi onunla her konuştuğumda içime gün ışığı dolduğunu ya da benim ona canımı bile vereceğimi.hayır bilemezler çünkü onlar benim aşkımı yaşayamazlar.her aşk yaşanınca anlaşılır.her gözyaşı aktıkça değerlidir.unut dediklerinde nasıl unutursun onu..nasıl unutursun o güzel gözlerini,yaşadığın anları,göz yaşlarını,gülümsemelerini onun ağzından çıkan cümlenin dünyanın en tatlı sözü olduğunu..kimse anlamaz,kimse bilmez bunu ve herkes ne yazık ki hüküm sürer bu konuda ahkam keser. onlara göre doğrudur her şey ya benim duygularım,acılarım sevinçlerim..onlar benim emeğim,onlar benim sevgim.birini sevmek kolay mı? bağlanmak.onla beraber gülüp,onunla ağlamak..ona sarıldığında kokusunu içine çekip rahatlamak.birinin kokusunu özlemek.dudaklarına hasret kalmak kolay mı? ben çok sevdim,ben çok seviyorum ve ben hep çok seveceğim.eğer aşk bu ise ben bununla ölmek istiyorum... (aLINTI)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.