Ask.fm Hacklemek Mümkün Mü ?

MRF

Yeni üye
22 May 2016
28
0
Arkadaşlar ask.fm 2-3 sene öncesine kadar sürekli kullanılan bi programdı.Suan pek kullanılmadığı için yani pek fazla popüler olmadığı için güvenlik önleminin de bi facebook,twitter kadar sağlam olmadığını tahmin ediyorum.Hack işinden anlayan bi kaç arkadaş yardımcı olabilirse sevinirim.
Şimdiden Teşekkürlerimi iletiyorum..

SkyFull

Uzman üye
2 Ocak 2016
1,112
3
Cruciatus
Destur Hocam
Konu yerin yanlış. Yardım merkezine açsan daha iyi olur. Ask.fm de bir kişiye mi saldıracaksın ? Sosyal Mühendislik ile bunu başarırsın. Diğer yöntemler uzmanlık ve araştırma ister. Hiç olmadı fotoğraf atıp indirmesini sağlayarakta deneyebilirsin. İyi forumlar

MRF

Yeni üye
22 May 2016
28
0
Destur Hocam
Konu yerin yanlış. Yardım merkezine açsan daha iyi olur. Ask.fm de bir kişiye mi saldıracaksın ? Sosyal Mühendislik ile bunu başarırsın. Diğer yöntemler uzmanlık ve araştırma ister. Hiç olmadı fotoğraf atıp indirmesini sağlayarakta deneyebilirsin. İyi forumlar

konuyu nasıl taşıyabilirim ?
haklısın ask.fmde birine saldıracağım o kişinin hesabını ele geçirmem gerekiyor

MRF

Yeni üye
22 May 2016
28
0
Sosyal Mühendislik bölümü var detaylıca araştır. Keylogger felan bir bak. Konunu yönetim üyeleri taşıyacaktır. İyi forumlar

keyloggerdan anlıyorum da dostum karşıdaki kişi bilgisayar kullanmıyor yani kişinin bilgisayarına erişemem.Telefon kullanıcısı ve iPhone kullanıyor yani telefonuna erişme imkanımda yok.Bu yüzden bu işi siteyi hackleyerek veya msn adresini hackleyerek yapabilirim fakat bunları hacklemeyi bilmiyorum

Edit : kişinin e-posta adresini biliyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.