Aşk Üzerine...

ByFelez

Uzman üye
9 Tem 2013
1,818
1,774
Beyler Selam. Biliyorum burası Teknoloji forumu.

Ama burada dile getirmek istedim. Burada günlük hayatımı paylaşmaktan gocunmuyorum.

Arkadaş Ortamından Tanıştığım bir kız var çok aşığım ciddili çok aşığım. Kızla Muhabbetimiz var ancak hiç bunun konusunu dahi açmadım..

Agalar harbi deli vuruldum...

Bu vesileyle varsa aşk anılarınız bi olayınız paylaşın da aktif bir konu olsun..

Varsa öneriniz beklerim onu düşünmekten kendime zaman ayıramaz oldum.​

'Anka

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
8 Eyl 2021
3,332
2,518
Aşk güzel bir şey. Deli gibi aşık olduğunu söylüyorsun. Bu çok güzel bir duygu. Tabii karşılıklı olmalı. Kız arkadaşınla muhabbetiniz varmış. Bu iyi bir başlangıç. Onu daha iyi tanımaya çalış. İlgi alanlarını, değerlerini öğren. Ona küçük sürprizler yap. Onu güldürmeye çalış. Böylece ona olan ilgini gösterebilirsin. Ona olan hislerini ona anlatacaksan, bunu samimi bir şekilde yapmalısın. Ona ne kadar sevdiğini ve onunla birlikte olmak istediğini anlat. Reddedilmesi durumunda bile onu arkadaş olarak sevmeye devam edeceğini de belirt.

ByFelez

Uzman üye
9 Tem 2013
1,818
1,774
Aşk güzel bir şey. Deli gibi aşık olduğunu söylüyorsun. Bu çok güzel bir duygu. Tabii karşılıklı olmalı. Kız arkadaşınla muhabbetiniz varmış. Bu iyi bir başlangıç. Onu daha iyi tanımaya çalış. İlgi alanlarını, değerlerini öğren. Ona küçük sürprizler yap. Onu güldürmeye çalış. Böylece ona olan ilgini gösterebilirsin. Ona olan hislerini ona anlatacaksan, bunu samimi bir şekilde yapmalısın. Ona ne kadar sevdiğini ve onunla birlikte olmak istediğini anlat. Reddedilmesi durumunda bile onu arkadaş olarak sevmeye devam edeceğini de belirt.
Hocam başlangıçta değiliz. Muhabbetimiz vardan kastım yaklaşık 1.5-2 yıl oluyo arkadaşız.. Arkadaş olarak sevmeye devam edemem...

Güç erkeğe, güzellik kadına verilir. Her şeye yeten güç yalnız güzelliğe yenilir...

Sözü yine haklı çıkıyor. Aşk zordur, unutmak zordur, alışmak hepsinden daha zordur.
Yenilgim olan tek savaştır kendisi, başarılar...
Sorma Roicim sorma daha öncede tecrübelerim oldu ancak bu kadar düşündüğüm ve aklıma geldikçe heyecanlandığım bir kız olmamıştı...
Bir gülüşü var çıkmıyo aklımdan.

'Anka

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
8 Eyl 2021
3,332
2,518
Hocam başlangıçta değiliz. Muhabbetimiz vardan kastım yaklaşık 1.5-2 yıl oluyo arkadaşız.. Arkadaş olarak sevmeye devam edemem...
Anladım, o zaman ona olan hislerini ona anlatmaktan başka çaren yok. Yoksa sende benim gibi olursun.

slowy

Üye
16 Kas 2023
56
14
Beyler Selam. Biliyorum burası Teknoloji forumu.

Ama burada dile getirmek istedim. Burada günlük hayatımı paylaşmaktan gocunmuyorum.

Arkadaş Ortamından Tanıştığım bir kız var çok aşığım ciddili çok aşığım. Kızla Muhabbetimiz var ancak hiç bunun konusunu dahi açmadım..

Agalar harbi deli vuruldum...

Bu vesileyle varsa aşk anılarınız bi olayınız paylaşın da aktif bir konu olsun..

Varsa öneriniz beklerim onu düşünmekten kendime zaman ayıramaz oldum.​
3 yıl sonrasında (bugün) açılıp red yedim xd

Brenoo_

Yeni üye
14 Kas 2022
16
2
Unknown
Umarım istediğine ulaşırsın. Benim kızla sohbetim baya samiydik fakat ona rağmen red yemiştim. Aynı durumu yaşayan arkadaşım yok kanka senin gibi ben açılmıyıcam demişti. Kıza bugün açılmış red yemiş ama o aralıkta baya yakınlaşmışlar. Kız reddetmiş. Şuan mental olarak kötü durumda. Ne kadar geç kalırsan o kadar acı büyük oluyor.

lyxG

Üye
15 Ocak 2019
241
26
Ben yandım kankam, hemde felfena yandım :) vaktin varken ve şansın varken kızla konuş. İşin pişmanlığı çok daha ağır gelirmiş adama yaşayarak öğrendim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.