Aşka Giden 491 KM

IRON HORDE

Üye
23 Eki 2014
107
0
merhaba arkadaşlar :) ben bi kıza aşık oldum ve 2-3 ay sonra yanına gitmeyi düşünüyorum 18 yaşından küçügüm nasıl otobüse binip gidicem hala karar veremedim agustos un 8 inde gitmem gerek 9 undada geri dönücem fakat ben 13 ünde 18 yaşıma giriyorum :) nasıl giderim ben yardım edin :) onu çok seviyorum

'DECCAL

Katılımcı Üye
18 May 2014
945
0
Kardeşim 18 yaşından küçük olmanla ilgili ne gibi bir sıkıntı var ki ?

Dexter33

Katılımcı Üye
16 Tem 2014
765
0
Şehirler arası otobuslerde yas sorun değil diye biliyoeum yurt disinda ise ailenin noterden vekalet vermesi lazim

Son düzenleme:

K4RDAN4DAM

Uzman üye
22 Mar 2015
1,675
5
YOK
Kardeşim Sen şehirler arası bilet alırken sana yaşını sormuyolar

Ayrıca nice üniversiteli genc var ve 18 yaşından kucuktur yeni başlayanlar v.s Bunlar sehirler arası otobusveya hava yolculugu yapmaktadır bunla ilgili bir kural veya yasa oldugunu henuz duymadım

Böle yolculuk yapmanda bır yasal uygulama ve zorunluluk yok

Bir bilet firmasına git ve bir bilet al gıdıcegın sehıre önceden alırsan ucuza alırsın

Kimse sana gelipte yaşını sormaz Emin ol

İyi yolculuklar sımdıden

-- Ben balıkesırde unıversıte okurken sene 2006 , sevdıgım kız istanbuldaydı ve param yoktu .

-- Otostop ile balıkesırden istanbula gitmiştim vay bee :(

Dostum sevıyorsan mecbur gıtcen :D

'DECCAL

Katılımcı Üye
18 May 2014
945
0
Kardeşim yani 18 değil 7-8 yaşında olup yurt dışına uçak yolcuğulu yapan kişiler var. Ayrıca yaşında 17'ymiş. Yani bakmazlar ama bu kadar sorun edersen bir tane 18+ birisinin üzerine al bileti.

ßyWick

Uzman üye
13 Eyl 2012
1,960
2
26
Nereye
yaptım diye pişman olmalı insan yapamadım diye değil hazır imkan bekleme imkanlarını kendin yarat ve kalk keşke dememek için,iyiki demek için kalk git sevdiğinin yanına :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.