Asker Kaçagıyım askere gideceğim bir sorum var

23 Eyl 2016
172
0
2 sene önce asker kacagıydım borcu ödedim sonra gene asker kacagı durumuna düştüm. Artık kaçak gezmekten sıkıldım ve askere gitmek istiyorum. Bu durumda su sorularım var

1 ) Asker kacagıyım diye ( DOGUYA MI KASITLI VERİRLER )

2 ) Asker kacagıyım diye komutanlar bana sert davranırlarmı yada diger askerler

3 ) Basvuru sonrası 2 -3 güne hemen askere mı yollarlar

4 asker kaçagıyım diye mahkemeye mı verilirim ve bir sonuç çıkar mı ?

Xlpode

Üye
19 Ağu 2017
198
0
Kimisi vardır askerden kaçan,

Kimisi vardır Çanakkale' de , Sakarya' da, İzmir' de ve ülkenin her karış toprağında vatanını korumak için 15 yaşında şehit olan ...

23 Eyl 2016
172
0
Kimisi vardır askerden kaçan,

Kimisi vardır Çanakkale' de , Sakarya' da, İzmir' de ve ülkenin her karış toprağında vatanını korumak için 15 yaşında şehit olan ...

Her Türk askerlik yapıyorsa neden BEDELLİ geliyor ? .

O Kadar çok askerlik yapmak istiyorsan paralı yapabilirsin . Hem vatani görevi daha çok süre ile korumuş olur. Hem ücret kazanmış olur. Hemde burada gereksiz paylaşımlar yapmamış olursunuz

gokay0719

Üye
13 Şub 2012
187
0
İstanbul
Doğuya düşmenle kaçak olmanın alakası yok.Birliğin belli olmadığı için askerlik şubene danış onlar seni yönlendirirler.Ama yakalanma yakalanırsan işin kötü.Benim de başıma geldi.Daha bilgi itersen dm at

ByEmRe35

Katılımcı Üye
28 Eki 2013
533
0
İzmir
benim arkadaş 2 yıl kaçtı sonuç istanbul'da askerlik yaptı bayada rahattı yani ben baya kötü yere verirler sanıyordum he bu sanada olurmu bilemem yanıltmak istemem

egemen342

Üye
28 Eki 2007
236
2
Bende 28 yasindayim askere daha gtmedim 2 yillik mezunum yil sonuna kadar tecilim var. Fakat elimden geldigince gitmicem neden derseniz evliyim 11 aylik bebegim var askere gidince onlara kim bakacak devlet mi? Versinler ev kirami cocuguma aylik geliri gidelim..

HayaliExper

Yeni üye
22 Ağu 2017
22
0
1-hayır kasıtlı doguya göndermezler yakın zamanda bir arkdaşımı yolladık ailevi nedenlerden gidememişti suan aydında jandarma
2-kimse sert davranmaz sorun cıkmaz rahat ol aynı askeriyi idare uygulanır
3-Arkadaşım Başvurudan Yaklaşık 1.5 haftada gitti şuan aydında jandarma kendisi belirtmiştim zaten
4-Asker Kaçagısın Diye Mahkemeye Vermezler Fakat Belki Kesin Degil Askerlik Süreni Uzatabilirler
5-BUDA SANA TAVSİYEM Bİ AN ÖNCE VATANİ GÖREVİNİ YAPIP DÖNMEN--- :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.