Askerde nasıl hava değişimi alabilirim çok ihtiyacım var

maitreisse

Yeni üye
25 Ara 2015
26
0
Adana
Selam aleyküm arkadaşlar askerim ama çok sıkıntılı biryerdeyim 6. Aydayım izin dahi kullanamıyorum hava değişimi nasıl alırım kimisi kıl dönmesi yapıyor kendini nasıl yapıyor bilmiyorum bu konuda nasıl yardımcı olursunuz bana ?

Rootcmd

Kıdemli Üye
31 Ocak 2016
4,289
2
Nebula
Kıl dönmesi falan yapma. Yatmadan dış macunu bol bol sür koluna sabah kır gerçekten kırılacak ama formalite icabı değil sonra yıka falan doktora göster kırdıktan sonra izin verirler.

S3RS3M

Uzman üye
25 Ocak 2016
1,146
0
???
kıl dönmesi olanları ameliyat edip hava değişimi veriyorlar. ve ameliyattan sonra simit kullanmak zorunda kalıyorsun, en iyisi üşütmek ama bu mevsim de de zor. neden izin alamıyorsun ? sınır yada hudut bölgesi mi benim bildiğim acemilikten sonra usta birliğinde uzun dönemin 20 kısa dönemin 10 gün izin hakkı var

0c0ps

Yeni üye
19 Ağu 2017
8
15
RDM den almak en kolayı ben hep ordan alırdım bir kaç sağlam baheneyle askerlik bitiminde karşına çıkmıyor dosyayı kapattıyorsun son günlerinde

oldnco

Uzman üye
30 Eyl 2017
1,532
5
Kendini askerliğe elverişsiz haline getirme suçu var umarım biliyorsundur. Yasadışı bir konu bu dediğin.

fazeL

Katılımcı Üye
24 Eyl 2016
735
23
Ordugâh
Madde 79
1 -
Kendisini kasten sakatlayan veya her hangi bir suretle askerliğe yaramayacak bir hale getiren veya kendi rızası ile bu hale getirten bir seneden beş seneye kadar hapis cezası ile cezalandırılır.
2 - Fiil her nevi askeri maksatlar için çalışmak kabiliyetini mahvetmiş ise suçlu yedi seneye kadar ağır hapis ile cezalandırılır.
3 - Fiil seferberlikte yapılmışsa on seneye kadar ağır hapis, düşman karşısında yapılmışsa yapan ölüm cezası ile cezalandırılır.

G@KHAN

Kıdemli Üye
14 Kas 2009
3,061
3
36
ŞİLE
Selam aleyküm arkadaşlar askerim ama çok sıkıntılı biryerdeyim 6. Aydayım izin dahi kullanamıyorum hava değişimi nasıl alırım kimisi kıl dönmesi yapıyor kendini nasıl yapıyor bilmiyorum bu konuda nasıl yardımcı olursunuz bana ?

13 AY yaptım sağlık sorunum oldu her ne olursa olsun bu kutsal görevdir ben 2 ay değişim aldım ama kutsal görevi yapıp vatanınıza milletinize hayırlı bir evlat olmak güzel 1 duygudur paralı askerlik yapanlar dan farkınız olsun anlatmak istediğim VATAN SANA CANIM FEDA

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.