Askere gidiceğim :))

sfemnksbk3

Üye
7 May 2013
98
6
Merhaba forum üyeleri dostlarım abilerim yakın zaman da askere gidiceğim 98/3 olarak gidiceğim ve 2 3 gün var yerimin belli olmasina sizlerden istedigim güzel bir şekilde fikir aliş verişi yapmak askerlik yapan abilerim kardeşlerim bana fikirler tavsiyeler ve önemli ipuclari verirse çok memnun olurum :)

Not: Lütfen konuyu tartişma alanina çevirmeyin uslublu bir şekil de muhabbet edelim istiyorum

Bykurabiye

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,519
3
Eğer asteğmen olarak uzun dönem yapacaksan kolay ama, uzun dönem er olarak yapacaksanız botlarınızı ve kişisel eşyalarınızı korumanız gerek :D

sfemnksbk3

Üye
7 May 2013
98
6
Herkes çalinabilir diyor ama bence pek mümkün değil zaten giderken kilit götürüceğim kesin ama sakata gelmiyelim üst rütbeliler kilit de izin vermiyebilirler anormaller var bu arada uzun dönem er olarak yapıcağım yani g* tutuşucak :D

S3RS3M

Uzman üye
25 Ocak 2016
1,146
0
???
İnşallah ilkokul,lise,2yıllık mezun değilsindir.Tek tavsiyem usta birliğinde meslek sahibi olman. boş gezene tuvallet temizletirler, tüm ayak işlerini yaptırırlar. Ama bir işi olan (şoför,yazıcı,nizamiyeci(çavuş),depo sorumlusu.vb)kişi olursan hem saygı görürsün hemde ne işin yapacağın her zaman bellidir.
Uzmanlarla iyi geçin.

GestapoEfsane

Kıdemli Üye
24 Eyl 2016
4,046
3
Nereye
birde parana puluna sahip çık pek fazla tanımadıgın kişilerle fazla arkadaşlık ortamı kurma aslanlar gibi git ve geri döndügünde burada ol yine : ) ALLAH yar ve yardımcın olsun

Son düzenleme:

sfemnksbk3

Üye
7 May 2013
98
6
Çok teşekkürler arkadaşlar dilekleriniz ve yorumlariniz için açikçasi bilgisayar hakkinda baya bilgi sahibiyim donanim ve yazilim olarak office programlari hakkinda fazla bilgi sahibi olmasam da ya yazici yaparlar ya da bilgisayar tamir etirirler bana kötü tarafi ortaokul mezunuyum :/

2 Günüm kalmiş :)) tüylerim diken diken
98/3 Askerlik Tertipleri Burada Toplanıyoruz

ZuL-RaA

Kadim Üye
9 Ara 2017
5,550
837
Semerkant
Vatan görevi ama dikkat et her askerden gelen komutan şınav çek dediğinde bitirdim dediğimde bana yeniden çektirdi derdi.

Coolkinq12

Kıdemli Üye
5 Haz 2016
2,764
0
Homeworld
benim kuzeniminde şırnağa ya da hataya düşmüş olması gerek sen yine şanslısın dikkatli ol su gibi gel su gibi git :)

sfemnksbk3

Üye
7 May 2013
98
6
Hepinize teşekkürler arkadaşlar ama santral görevin de olucağım büyük ihtimal acemi birliğinde görücegiz :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.