Askeri Liselerde Yatay Geciş Olurmu

hackedbyhacker2

Katılımcı Üye
27 Haz 2016
585
2
windows 10
Selamun Aleyküm ben bu yıl 9 a gectim biliyorsunuz 15 temmuzdan sonra liseler askeri kapandı fakat 2017 de khk cıktı tekrar acıldı sınav bu yıl yapılmayacak seneye olucak ve okul seneye başlıyacak fakat askeri lise benim cocukluk hayalim maalesef vatan hainleri yüzünden kapandı hatta ben o zamanda üzüldüm fakat sağda solda duyunca tekrar aklıma geldi eğer seneye acılırsa 9 lara yatay geciş olur mu ?

S3RS3M

Uzman üye
25 Ocak 2016
1,146
0
???
Askeri liseye yatay geçiş olmaz. Ancak lise bittikten sonra MSÜ ye başvuru yapabilirsin. Okul puanını yüksek tutman senin için iyi olacak.

Ama askeri liseler kesin olarak kapatıldı. Seneye açılacağını nereden çıkardın

Son düzenleme:

hackedbyhacker2

Katılımcı Üye
27 Haz 2016
585
2
windows 10
Askeri liseye yatay geçiş olmaz. Ancak lise bittikten sonra MSÜ ye başvuru yapabilirsin. Okul puanını yüksek tutman senin için iyi olacak.

https://tik.lat/IxzLs

Ayrıca seneye acılırsa bu bizim icin büyük haksızlık olur benim cocukluktan beri hayalimi elimden almış alıyorlar

Moderatör tarafında düzenlendi:

S3RS3M

Uzman üye
25 Ocak 2016
1,146
0
???
Baktım habere gerçek değil. İnternette kesin olarak kapatıldığını söylüyor. Haksızlık derken? Askeri lisede okuyup okuldan atılanlara haksızlık olmadı sana mı haksızlık oldu?

hackedbyhacker2

Katılımcı Üye
27 Haz 2016
585
2
windows 10
neden haksızlık olsun belki başkasınında hayali bende jöhlik istiyorum mesala ?

Hayır demek istediğim seneye acılırsa ve yatay geciş olmazsa haksızlık olur biz giremiyoruz 2005 liler giriyor

Baktım habere gerçek değil. İnternette kesin olarak kapatıldığını söylüyor. Haksızlık derken? Askeri lisede okuyup okuldan atılanlara haksızlık olmadı sana mı haksızlık oldu?

Onları demiyorum bile hatta hapise girip müeebbet yiyenler bile oldu fakat acılacağını bircok haber sitesi söylüyor seneye acılacak %90 ihtimalle.bu arada mizacına dikkat et bu kadar sert konuşmak zorunda değilsin

Üniversitede Kara Harp Okulu vb. yerlere git

Üniversitede Kara Harp Okulu vb. yerlere git

Reis Askeri Lise farklı olur ama

Moderatör tarafında düzenlendi:

RageUnseen

Adanmış Üye
29 Ağu 2015
6,880
246
İstanbul
Dostum konuya şuradan başlayalım, yukarıda ki attığın sitede ki haber asılsızdır, bu tür açıklamalar;

https://tik.lat/ZPtfV

Sitesinde ki duyurular kısmından yapılır, subay olmak istiyor isen MSÜ sınavı ve üniversite sınavı olan YKS'ye girmek zorundasın, daha sonra askeri mülakatlara girip mülakatları geçip astsubay için 3 yil, subaylık için 5 yıl üniversite okumalısin daha sonra subay veya astsubay olarak göreve başlarsın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.