askerlik fotoğraflarım gitti lütfen yardım

J700

Adanmış Üye
20 Ocak 2011
6,905
11
alanya
beyler o virüsü yazana ana avrat sövdüm hayatında benden yediği küfürü kimseden yememiştir askerlik fotoğraflarımı bu hale getirdi açılmıyor lütfen yardım edin nasıl açacağım

bu işi halleden dilesin benden ne dilerse yeterki fotoğraflarımı hatılarımı geri gfetirin

JnamZn.png

bide bütün dosyalarımda şu resim var anlamını bilen varmı

yazının resmini ben çekmedim çekili halde bu resim var tüm dosyalarımda
JnamJB.png

Son düzenleme:

TheDarkFire

Kıdemli Üye
18 Mar 2015
2,993
0
beyler o virüsü yazana ana avrat sövdüm hayatında benden yediği küfürü kimseden yememiştir askerlik fotoğraflarımı bu hale getirdi açılmıyor lütfen yardım edin nasıl açacağım

bu işi halleden dilesin benden ne dilerse yeterki fotoğraflarımı hatılarımı geri gfetirin

JnamZn.png

bide bütün dosyalarımda şu resim var anlamını bilen varmı

yazının resmini ben çekmedim çekili halde bu resim var tüm dosyalarımda
JnamJB.png

Upload et özel mesajla linki at hallediyim.

xenceri

Uzman üye
16 Ağu 2010
1,948
0
İstanbul
Abicim şöyle iki klasik yöntem söyleyeyim sana.
1-) Sistem geri yükleme noktası varsa, sistemi en son kayıt ettiğin tarihe geri yüklet.
2-) Silinen dosyaları kurtarma programları var. Onunla hddyi tarat. Fotoların orjinal hali hala harddiskte duruyor olabilir.

Bu ara geçmiş olsun.

J700

Adanmış Üye
20 Ocak 2011
6,905
11
alanya
Abicim şöyle iki klasik yöntem söyleyeyim sana.
1-) Sistem geri yükleme noktası varsa, sistemi en son kayıt ettiğin tarihe geri yüklet.
2-) Silinen dosyaları kurtarma programları var. Onunla hddyi tarat. Fotoların orjinal hali hala harddiskte duruyor olabilir.

Bu ara geçmiş olsun.

sistem geri yükleme ise yaramadı
orjinal hali durmuyor

C I A

Üye
12 Ocak 2016
170
0
arkadaşlar lütfen biraz mantık yürütün cryplocker virüs yemiş cmd , sistem geri al işleriyle asla çözülmez format atmayı dene bütün diski biçimlendir sen bir an önce bilgisayarı bundan kurtarmaya bak

GM HaCKeD

Uzman üye
22 Nis 2013
1,579
1
Microsoft
Evet şifrelenmiş bunun açılması vardı bir arkadaşımınkini açmıştım hala çalışıyorsa senin pcyi hallederiz yardımcı olacağım.Bunu normalde tubitak yapıyor yalnız günlük 1dosya olması lazım dışarda yapanlarda var ama ücretli.

Benim Yaptığım kullandığım ShadowExplorer ile şifreleri kırıp sistem geri yükleme yaparak halledildi şuan sistem geri yükleme yapamassın çünkü onuda silmiştir programı kur dosyalarını geri getir sistem geri yükleme yap ardından ve format tarsan daha sağlıklı olur...
(Alıntı Değildir)

Ek Olarak Nette Araştırdığım
FatmalDecrypter (şifre çözmek için)

Zemana Anti-Malware ile tarat virüsü
Not: Dosyalarınızı ele geçiren CryptoLocker virüsünün temizliği için RogueKillerX64_old ve EmsisoftAntiMalwareSetup ile temizleme yapın. Sonrasında ise Shadowexplorer yazılımını kurup sürücülerinizi seçin. Sürücülerinizdeki gölge dosyaları görüp geri alabilirsiniz.(ALINTI)
Ayrıca konu

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.