Çözüldü Askerlik Hakkinda

Jorrest

Üye
31 Mar 2013
115
0
30
İstanbul
Merhaba arkadaşlar ben 18 yaşında lise okuyorum şubat 20 da 19 olcam

Maddii durumumuz baya iyi universite kesin

ama ben videoda herifin son sözünde kanlarım tüylerim keskinleşti

askere gitmek istiyorum askerligimide suriyede yapmak istiyorum böyle birşey mümkün müdür

DarkHealler

Özel Üye
4 Eki 2015
8,058
6
izmir:)
Merhaba arkadaşlar ben 18 yaşında lise okuyorum şubat 20 da 19 olcam

Maddii durumumuz baya iyi universite kesin

ama ben videoda herifin son sözünde kanlarım tüylerim keskinleşti

askere gitmek istiyorum askerligimide suriyede yapmak istiyorum böyle birşey mümkün müdür

Askerligini yapan birisi olarak sunu soyleyeyim univ gitmek istersen aciktanda askerdeyken okumana musade var ayrica ilk yoklamaya gittiginde muane felan ediyorlar ve masada sana soruyorlar yuzme biliyormusun gonullu olarak doguda gorev yapmak istermisin komando olmak istermisin diye ama soyle bir hsus var verdigin bilgilere gore . Ankara da makine otomatik kura cekip yerini belirliyor ve ihtoyaca gore atamalar yapiliyor malsef ki seninn elinde olan bse degil tabi muanede belirtirsen ise yarayabilir

Jorrest

Üye
31 Mar 2013
115
0
30
İstanbul
Askerligini yapan birisi olarak sunu soyleyeyim univ gitmek istersen aciktanda askerdeyken okumana musade var ayrica ilk yoklamaya gittiginde muane felan ediyorlar ve masada sana soruyorlar yuzme biliyormusun gonullu olarak doguda gorev yapmak istermisin komando olmak istermisin diye ama soyle bir hsus var verdigin bilgilere gore . Ankara da makine otomatik kura cekip yerini belirliyor ve ihtoyaca gore atamalar yapiliyor malsef ki seninn elinde olan bse degil tabi muanede belirtirsen ise yarayabilir

Hocam yüzmem cok iyidir sigara alkol vs kullanmıyorum izci kamplarina cok gidiyorum tüfek kullanmayi silah tutmayi cok iyi bilirim ama gözlerimd 1,25 lik bi sıkıntı var

-Mesela ben canakkalede askerlik yapiyorum suriyedeki savaşa veya PKK ile olan savaşa katılabilirmiyim.

DarkHealler

Özel Üye
4 Eki 2015
8,058
6
izmir:)
Hocam yüzmem cok iyidir sigara alkol vs kullanmıyorum izci kamplarina cok gidiyorum tüfek kullanmayi silah tutmayi cok iyi bilirim ama gözlerimd 1,25 lik bi sıkıntı var

-Mesela ben canakkalede askerlik yapiyorum suriyedeki savaşa veya PKK ile olan savaşa katılabilirmiyim.

Bolgedeki asker uhtiyacina gore intikal talep ederlerse ve sienin gidecegin bolukten isterlerse boluk komutaninina durumunarz edip konunu gundeme getirebilirsin ama dedigim gibi kendi isteginle olmasi mimkun degil

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.