Çözüldü Askerlik Tecil İşlemi Hk

pronever

Üye
28 Eki 2014
213
0
İzmir
Arkadaşlar öncelikle merhabalar.
-Ben aöl öğrencisiyim.

-Geçen sene askerliğimi 1 yıl tecil ettiler yani bu yılın sonunda bitiyor(2017 nin sonunda)

-Oradaki çalışan memur bana her sene geleceksin 29 yaşına kadar tecil edicez fakat kayıt yenileme işlemlerini aksatmamam gerekiyor dedi.

-Ben kayıt yenilemeleri mi aksatmadım bu seneki bütün kayıt yenilemeler im aktif , 2 dönemin sınavlarına da girdim fakat 3. dönem sınavlarına giremedim.

-Bu benim tecilim açısından bir sorun yaratır mı acaba (yani sınava girmemişsin sen diyerek tecil yapmamaları gibi bir konu var mıdır)

-Yardımcı olursanız çok sevinirim.

-Şimdiden teşekkür ediyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

pronever

Üye
28 Eki 2014
213
0
İzmir
Liseyi bitirince üniversiteye kayıt olduktan sonra tekrar tecil ettir. Her sene tecil ettirmek zorunda kalmazsın

hocam yanlış anlamışsın sanırım . lise bu sene sonunda bitmiyor tecilim bitiyor. aöl de tecil yaptırmak için bütün dönemlerin aktif olması yani kayıt yaptırılmış olması gerekiyor. benim kayıtlarım full ama son dönem yani 3. dönem sınavlarına giremedim bende diyorumki sınava girmedim diye tecil etmiyoruz derlermi acaba bunu merak ediyorum . kayıt işlemlerim sağlam dediğim gibi 2 döneminde sınavlatına girdim fakat 3. dönem sınavlarına giremedim.

vahcet12

Katılımcı Üye
27 Haz 2016
469
0
Dostum bak öğrenci olduğun sürece 29 yaşına kadar tecil hakkın bulunmakta.
Ama sistemsel bir hata olur vs bu konularda en net bilgiyi şubelerden alabilirsin.
Bana kalırsa burada fikirleri topladıktan sonra bi şubenin yolunu tut.
3 gün içinde askere alınan insan tanıyorum ben :D

pronever

Üye
28 Eki 2014
213
0
İzmir
Dostum bak öğrenci olduğun sürece 29 yaşına kadar tecil hakkın bulunmakta.
Ama sistemsel bir hata olur vs bu konularda en net bilgiyi şubelerden alabilirsin.
Bana kalırsa burada fikirleri topladıktan sonra bi şubenin yolunu tut.
3 gün içinde askere alınan insan tanıyorum ben :D

doğtu söylüyorsun hocam. hryecan yaptım işte bir an ne diyim .

00deepdeep00

Uzman üye
12 Ara 2015
1,941
0
116
İlluminati
Arkadaşlar öncelikle merhabalar.
-Ben aöl öğrencisiyim.

-Geçen sene askerliğimi 1 yıl tecil ettiler yani bu yılın sonunda bitiyor(2017 nin sonunda)

-Oradaki çalışan memur bana her sene geleceksin 29 yaşına kadar tecil edicez fakat kayıt yenileme işlemlerini aksatmamam gerekiyor dedi.

-Ben kayıt yenilemeleri mi aksatmadım bu seneki bütün kayıt yenilemeler im aktif , 2 dönemin sınavlarına da girdim fakat 3. dönem sınavlarına giremedim.

-Bu benim tecilim açısından bir sorun yaratır mı acaba (yani sınava girmemişsin sen diyerek tecil yapmamaları gibi bir konu var mıdır)

-Yardımcı olursanız çok sevinirim.

-Şimdiden teşekkür ediyorum.
Aynı Olay kuzenimin başına geldi, 1 sene boyunca hiçbir sınava girmedi kayıt yenilemedi yıl sonu kayıt yeniledi gitti tecil ettirdi :D :D

pronever

Üye
28 Eki 2014
213
0
İzmir
Aynı Olay kuzenimin başına geldi, 1 sene boyunca hiçbir sınava girmedi kayıt yenilemedi yıl sonu kayıt yeniledi gitti tecil ettirdi :D :D

o benden daha kötü bir durummuş da işte insan tırsıyor hocam genede :D ya benim bütün kayıtlarım full bir sıkıntı yok fakat son dönem yani 3. dönem sınavlarına giremedim sadece . biryerdede üsttede yazdığım gibi bir yazı görmüştüm aktif dönemin sınavlarına girmek zorundadır falan diye stres yaptım oyüzden :mad: . bilgisi olan illaki vardır diyede açtım konuyu .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.