Askerlik Yerim Belli Oldu [Terörle Mücadele]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zzJOKERzz

Uzman üye
27 Mar 2016
1,411
0
İstanbul
Merhaba kardeşlerim, mayıs ayında tecilimi bozdurmuştum askere gitmek için ve bugün yerler belirlendi

ISPARTA TERÖRLE MÜCADELE KOMANDO / PİYADE EĞİTİM TUGAYI ÇIKTI.

AĞUSTOS'UN 2'SİN DE TESLİM OLUYORUM :) USTA BİRLİĞİM %95 HAKKARİ-TUNCELİ-ŞIRNAK GİBİ İLLER ÇIKACAK.

Teslim olduktan sonra girebildikçe askerlik ile ilgili tecrübeleri anlatırım :)

HAKKINIZI HELAL EDİN, BENİM HELAL OLSUN :)

Benim Amcaoğluyla Aynı Yere Gidiyorsunuz Kardeşim :) H.O

Uptime35

Üye
24 Nis 2015
233
0
İZMİR
Helal olsun kardeşim, inşallah sağ sağlim gider, gelirsin
Teşekkürler Allah razı olsun :)

Helal Olsun Hayırlı Teskereler
Allaha Emanet Ol :)
Teşekkürler Allah razı olsun :)

Benim Amcaoğluyla Aynı Yere Gidiyorsunuz Kardeşim :) H.O

Teşekkürler Allah razı olsun :) (internette okuduguma gore cok kotu bir yer eğitim olarak) :D kan alıcaklar 2.5 ay :RpS_thumbsup:

xkartal21

Kıdemli Üye
21 Eki 2012
3,267
0
Kastamonu
Bu vatanın ekmeğini yiyip ihanet eden bir gün mutlaka ekmeğini yediği yerden MERMİYİ yer.

ALLAH yar ve yardımcın olsun Hakkım varsa helal olsun Kılıcın Zülfikar Yoldaşın ALİ olsun.

Black-Leonx'

Özel Üye
22 Haz 2015
10,067
5
Nereye
Hak Muhammed Ali Yardımcın Olsun Sağ Salim Git Sağ Salim Dön Hakkım Sana Helaldir Rabbim Kötülüklerden Sakınsın Seni , Allah Seni Sevdiklerine Kavuştursun , Hayırlı Teskereler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.