Asosyalim hayatım hiç çekilmiyor.

berkehan1905

Katılımcı Üye
5 Haz 2014
274
1
Durumunda birşey yok, bilgisayarı kaldır 1 haftadan sonra zaten oynayasın gelmeyecek o zaman yavaş yavaş açılırsın.

J700

Adanmış Üye
20 Ocak 2011
6,905
11
alanya
bu videodaki çocuk gibisin aynı demi
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=OrQTHOxexVE[/ame]

crjx0n

Katılımcı Üye
9 May 2013
258
0
Türkiye
neyi yadırgıyor sen insan oğlusun herşeyin üstesinden gelirsin tek sorun kafandaki düşünleri bi yere savurmak!!!!

crjx0n

Katılımcı Üye
9 May 2013
258
0
Türkiye
ha dışarı çıkmıyorsan arkadaşım , güzel kardeşim evde egzersiz yap beynine kan gitmez sonra :)

Medicus456

Katılımcı Üye
15 Şub 2016
699
0
06
Dostum seni çok iyi anlıyorum fakat arkadaşlığını kızlarla kur en iyi arkadaşların onlar olsun erkekler seni kötüye çekebilir beni çektiler ah o günler sen kızlarla takıl kendine biraz da bak biraz havalı ol :) sonra selam filan de her gün günaydın görüşürüz de yavaş yavaş kanka filan olacaksınız birde derslerin iyi ise senden ödev idi kopya idi isterlerse ver gitsin ama yakalanmadan iyice aranızda bağ olur bu sefer seni kıskanırlar okulda kızlarla nasıl konuşuyo diye taktik isterler böyle böyle ortamın fena olur moruk bir dene derim :trl

alper75

Katılımcı Üye
19 Ocak 2013
490
0
Spora başla kardesim sosyalleşmeye burdan baslıyabilirsin. Hem nette fazla gezinmezsin hemde vucudun duzelir forma girersin ve özgüven gelmeye başlar .

Eyciey

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
378
0
dışarı çıkın.evde durmayın.biri sizle konuşmaya geldiğinde veya işiniz olduğunda bu huyunuz aklınıza gelsin ve üstüne gidin.kimse içinizi okuyamaz ve dünya etrafınızda dönmüyor.KONUŞACAKSINIZ HEMDE ZORLA

Herak2les

Üye
17 Ocak 2016
56
0
Hocam bende asosyaldim 1-2 sene önce nasıl çözdüm sorunu diye sorarsanız kızlarla illaki bi noktada tanışırsınız. şuan çevremin %60 ı kızlardan oluşuyo bu arada sosyal mühendislik öğrenin kızlarla en iyi konuşma noktası bulmanızı sağlar en kötü göz okumayı öğrenin gidin kötü olduklarında yanlarında olun

TurkHackAnkara

Katılımcı Üye
7 Haz 2016
607
4
Aynen
Arkadaşlar dediğiniz şahsım adınada geçerlidir ama ben memnunum halimden bence sizce menun olma yollarına bakın arkadaş desen bi tane bile yok kız muhabbetlerine dediği gibi hiç karışmam ha sevdiğimiz var o ayrı mesele. dışarıyla bağnatım kesik gezmem tozmam gece hayatım olmaz oh ne guzel yav :D

%100 aynısını söyleyecektim şafı ağzımdan aldınız... :D

brtarg

Katılımcı Üye
1 May 2016
291
0
lise 1 de bende öyleydim okulda çok sıkılırdım şimde 11.sınıfım kızlarla muhabbetim iyi bir kız arkadaşım vardı ama ayrıldık bu yıl boş derslerde uzun eşşek oynuyoruz edebiyatçı fizikçi matematikçi ve tarihiçinin telefon numarası var bazen wp hocalarla konuşuyorum ama lise birde iken okulu hiç sevmezdim biraz açılınca okul eğlenceli geliyor gerçekten hayatını öldürme eğlen biraz

carussed

Yeni üye
26 Ara 2015
40
0
16 yaşındayım 17 ye doğru gidiyorum halen çocuk gibi bir başıma duruyorum okulda yalnız oturmaktan herkezin dikkatini çekiyorum aslında yalnız olmaktan sıkınlmış değilim ancak fırlamalar sürekli bir istekte bulunuyor gram fayda olcak şey yapmaktan kaçınıyorum nefret ediyorum artık kan davasına çıkmaya sebeb olcak şekilde tepkiler vermek istiyorum ama hiç ilham özgüven gelmiyor.

koskoca okulda sadece 3 , 4 tane samimmi olduğum arkadaşım var kız muhabbetleriyse hiç bulaşmadığım konular .

sadece internete ilgi duyuyorum ama oyun bağımlısı felan değilim

kısacası demek istediğim böyle başladığı gibi devam ediyor hiç değişmiyor yardımcı olacak var mı

kardeşim önce bir virüs taraması yap eset nod32 kaspersky 360 falan baktın olmuyor format at

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.