Asp.Net Görsel Eğitim Seti

tahameral

Üye
26 Eki 2009
55
0
Dikkat:Aşağıdaki setler Orijinal Eğitim Setlerinden oluşur. Crack,demo gibi durumlar söz konusu değildir! Hepsi Tam sürüm,Görsel ve Türkçedir.
İçerikde belirtilen tüm setler gönderilecektir!

ve Ajax Eğitim Seti: Asp.Net günümüzün gözde yazılım dilleri arasına girdi. Bu setde Asp.Net, C# ve Ajax kullanımı iyi derecede öğrenerek Programlamanın temellerini atacaksınız. Türkçe ve Tamamen görseldir.

C+ Eğitim Seti: 30 Eğitim Videosuyla kaçırılmaz bir set. Türkçe ve görsel anlatım mevcutdut. Başlangıç düzeyden anlatım yapılmıştır.

Css Görsel Eğitim Seti: Webmaster olmak isteyen herkesin öncelikle CSS konusunda Uzman olması artık bir gereklilik haline geldi.Bu setde bir web sitesi yapılırken CSS ile kodlamayı öğreneceksiniz.Türkçe ve Görseldir.

Databese Eğitim: Veri Tabanı bağlantılar,Site ile server arasındaki bağlantıların ince ayarlarını başlangıç düzeyden anlatan bir setdir. Kesinlikle tavsiye ederiz.

Dreamweaver ile Veri Tabanı Oluşturma:Dreamweaver ile Veri Tabanı oluşturmanın ince ayrıntılarını ve Web Site kurulumundan sonra Server ile web site arasında bağlantının nasıl kurulacağına dair bilgilerin Görsel ve Türkçe olarak anlatıldığı kapsamlı bir setdir.

Google Seo: Google Seo mantığını anlatan çok güzel bir setdir. Herkesin bilmesi gereken,kesinlikle tavsiye ettiğimiz setlerden birisidir.

Network Eğitim Seti: Ağ sistemlerini ve Network yapısınu Görsellerle anlatan kapsamlı bir setdir. Tamamen Türkçedir.

SQL Server 2000 Eğitim Seti: SQL'ın tüm ayrıntılarıyla anlatıldığı setde,tüm ince ayrıntıları öğrenecek ve SQL SERVER 2000 teknolojisini yeniden keşfedeceksiniz.
Görsel Eğitim Seti / Asp.Net Görsel Eğitim Seti sahibinden.com'da - 56077951

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.