Asp.NET Hk

UgurBeyTR

Yeni üye
8 Şub 2019
6
0
Merhaba Ben 11.Sınıf Bilişim Teknolojiler öğrencisiyim
Web Tasarımı Ve Programla Dersi Görüyorum Neyse Konuya geliyim
Hocam Asp.NET ile ilgili Bir ödev verdi uğraştım yapamadım ve sizlere Danışmak istedim
[B]Iki tane RADIO BUTTON EKLEYIM 1.SINE TIKLAYINCA "MERHABA DÜNYA"Yazcak 2.SINE TIKLAYINCA "GÜLE GÜLE" YAZAN ASPX KODLARI [/B] YARDIMCI OLURMUSUNUZ.

ByPerPer

Uzman üye
23 Mar 2018
1,986
95
İstanbul
Şimdi bir label oluşturduk var sayıyorum 2 tanede radio button var
Kod:
Radio buton1 click olayına;
Label1.text="Merhaba dünya";
Radio buton2 olayına;
Label1.text="Güle güle" ;

Pentester

Özel Üye
8 Eyl 2016
1,646
1,001
Dostum gerçekten çok basit bir ödev. Okulun son dönemi gelmiş size bu ödevi neden verdi anlam veremedim açıkçası. Şuanda veritabanı ile işlemler yapmanız gerekirdi açıkçası. Şimdi tıklanma olayı dediğimiz butonun click olayıdır, yani form tasarımı ekranında oluşturduğun butonlara çift tıkla, aspx.cs sayfasına yani C# kısmına geçeceksin, orada yukarıda arkadaşın dediği kodları yazman yeterli olacaktır. Eğitim gerçekten vahim..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.