ASP.NET-->HTML+CSS+PHP Çevirme

bysnor

Üye
23 Nis 2015
55
0

Ben bu siteyi asp.net ile çok kolay bi şekilde yaptım ama HTML+CSS+PHP ye dökmek istiyorum ama bitürlü asp.net gibi kolay bi şekilde yapamıyorum yardımcı olucak varmıdır aranızda ?

LikeForYou

Uzman üye
25 Eki 2015
1,765
2
114
.
Php bilmen lazım.
Ben yardımcı olurum diyeceğimde çok kısa süre içinde köye gideceğim.İnternet yok orada ama gördüğüm kadarıyla 2-3 saatlik iş gibi duruyor backend kısmı.
Yani takıldığın yerleri sorabilirsin.

bysnor

Üye
23 Nis 2015
55
0
php biliyorum htmlde yapcaktım bunu ilk başta onun için login sistemi register sistemi soru sorma sistemi falan yaptımda asp.net windows host istediğini bilmiyordum öğrenince htmlye çeviriyim dedim çok zorlandım yardım edersen çok sevinirim

Son düzenleme:

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
1. Değişkenlerin başına $ işaretleri koy
2. Request.xxxx elemanlarını uygun şekilde $_POST, $_GET vs. ile değiştir.
3. Codebehind ise, uygun yere kodunu taşı...

Bir sayfa için 10 dakikadan fazla almamalı. Herşeyi devletten bekleme. Zor bir iş değil.

bysnor

Üye
23 Nis 2015
55
0
1. Değişkenlerin başına $ işaretleri koy
2. Request.xxxx elemanlarını uygun şekilde $_POST, $_GET vs. ile değiştir.
3. Codebehind ise, uygun yere kodunu taşı...

Bir sayfa için 10 dakikadan fazla almamalı. Herşeyi devletten bekleme. Zor bir iş değil.
Hocam benim sıkıntım php falan değil html sıkıntısı kod dizilimini atiyimisterseniz ? birtane örnek versin kod diziliminden geri kalan herşeyi kendim yaparım yardım ederseniz çok sevinirim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.