Yazılım | Programlama Asp.net ve Ionic Kullanımı

Criminal^

Uzman üye
22 Eki 2014
1,154
2
Tokyo
Merhabalar herkese iyi forumlar, ıonic ile bir mobil app çıkartmak istiyorum. Backend olarak da asp.net bildiğimden onu kullanmak istiyorum. Kaynaklar mevcut fakat sorunum şu: bu uygulamanın bir web yazılım gibi çalışmasını istiyorum bu yüzden api ile değil de direk olarak sunucuyla bağlantı kurmak istiyorum bu mümkün müdür? Bilgisi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim.

EagleAttack

Yeni üye
10 Haz 2019
2
0
IONIC Html ve JS karışımı bir mobil yazılım dili diye biliyorum, bu nedenle back-end'i api ile yapman daha sağlıklı olacaktır, api konusunu fazla kafana takma 1 günde öğrenebileceğin bir şey.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.