Assasin's Creed IV: Black Flag İp Sorunu

mercandos45

Yeni üye
16 Mar 2017
50
0
Öncelikle herkeze Selamun Aleyküm arkadaşlar. Hayırlı akşamlar dilerim. Konu başlığı belki sizi aydınlatmamış olabilir fakat buraya elimden geldiği kadar bilgi yazacağım. Öncelikle oyun korsan bunu bir belirteyim. Neyse ben oyunu indirdim hiçbir sorun göremedim. Sonra oyunun Locate James Kidd gibi bir görev vardı buraya kadar geldim. Geçemedim zor geldi. Trainer indirdim. Bundan önce de türkçe yama indirdim çalışmayı durdurdu hatası veriyordu. Yama ile ilgili herşeyi sildim sorun düzeldi. Bu Locate James Kidd görevinden sonra gemide ipten sarkılmak gibi bişey vardı bi türlü anlayamadım göreve giremedim. İpten sarkılmak için shift tuşuna bastım. Ve oyundan attı. 5 -6 kez denedim ama sonuç aynı. Bu arada crackten de şüphelenmiyor değilim eğer crackten derseniz güncel crack atarsanız sevinirim. Atmazsanız da canınız sağolsun :)

Güzel Cevaplarınızı Bekliyorum Arkadaşlar Diğer Forumlara Yazdım Cevap Vermediler. Umarım Konuyu Doğru Yere Açmışımdır. :)

JonnieBrofer

Uzman üye
4 Ocak 2016
1,434
3
Dostum ipten sallanmak istiyorsan geminde iken kamaranın üstünde dümenin sağ ve sol tarafında 2 adet ip ver onlara doğru koşar isen otomatik olarak sallanır crackle falan alakası yok abartmayın .

mercandos45

Yeni üye
16 Mar 2017
50
0
Dostum ipten sallanmak istiyorsan geminde iken kamaranın üstünde dümenin sağ ve sol tarafında 2 adet ip ver onlara doğru koşar isen otomatik olarak sallanır crackle falan alakası yok abartmayın .

Hayır Diyorum Ki İpten Sallanmam Gerekiyor Sanırım Göreve Girmem İçin. Şimdi diyeceksin ben ne diyorum ipten sallanmayı açıklıyorum işte sana. Her türlü ipten sallandığımda atıyor denedim maalesef.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.