Assyst.CAD Programı lazım elinde olan var ise

agememoir

Yeni üye
6 Mar 2016
31
0
39
istanbul
Merhabalar arkadaşlar. maddi durumu iyi olmayan yardımda bulunduğumuz bir ailemizin evine bilgisayar aldık ve ailesini geçindirmek için kalıp tasarımı yapacak. daha öncesinde

Assyst.CAD programı kullanmış ancak şuan programın orjinal lisansına 20 bin euro istiyorlar. Bu programın kırık halinede 200 euro fıyat ıstıyorlar. aılenın bu parayı verecek durumu yok elınde kırılmı​

Assyst.CAD programı olan var ıse yardımcı olabılırmı?​

Merhabalar arkadaşlar. maddi durumu iyi olmayan yardımda bulunduğumuz bir ailemizin evine bilgisayar aldık ve ailesini geçindirmek için kalıp tasarımı yapacak. daha öncesinde

Assyst.CAD programı kullanmış ancak şuan programın orjinal lisansına 20 bin euro istiyorlar. Bu programın kırık halinede 200 euro fıyat ıstıyorlar. aılenın bu parayı verecek durumu yok elınde kırılmı​

Assyst.CAD programı olan var ıse yardımcı olabılırmı?​

cracklenmiş programların orjinali ile arasında bir fark olmuyor ki. 200 euro ya verenlerde yüksek ihtimal dolandırıcıdır. Biraz araştırırsan ücretsiz veren birini bulabilirsin bence.

agememoir

Yeni üye
6 Mar 2016
31
0
39
istanbul
kırığa kim istiyor 200 euro hocam olayı kırık olması zaten
adamlar piyasayı ele almışlar, programın ojınalı yuksek fıyat olunca programı kırmıslar ve server uzerınden baglantılı yapmıslar server baglantısı ıcınde user password atamıslar onun ıcınde tutturabıldıgıne 200 300 euro ıstıyorlar. nnette deep web te arastırdım bulamadım buraya yazmak zorunda kaldım arsıvınde olan var ıse dıye

Assyst.CAD 2010 versıyonu olarak yukluyorlarmıs. ben programı kurdum calıstırmak ıstedıgımde server baglantısı acılıp user password ıstıyor adamlarda bu durumda devreye gırıyorlar kendılerı pcye baglanıp kendı user passwordlarını yazıyorlar sonra bıze kullanıcı atıyorlar​

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.