Astral Seyahat Yapan Var mı Aramızda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
20 Eyl 2015
115
0
Bursa
Beyler astral seyahati denemeye giriştim, bedenimden çıktığımı ve yükseldiğimi hayal ettim ve o an kalbim hızlı hızlı atmaya başladı ardından gözlerim ve vücudum titreşime girdi. Yani bir türlü çıkamadık bu işin içinden.. Bu işin ehli ya da bilen biri var mı kendimi veremiyorum bir türlü...

lMahmutl

Üye
9 Ara 2017
97
0
Aynı şey bana da oldu :D sabah 5 gibi kalkmıştım birden aklıma geldi yattım tekrar gözümü kapattım birden kalbimin hızlı hızlı çarptığını farkettim. Sonra kendimi karanlıkta hissettim. Acayip korktum sonra uyanmaya çalıştım uyanamıyordum.Birkaç saniye sonra uyandım. Kalktığımda tıpkı hissettiğim gibi kalbim hızlı hızlı çarpıyordu :)

Jack Pirates

Katılımcı Üye
16 Mar 2017
787
0
TU R
Beyler astral seyahati denemeye giriştim, bedenimden çıktığımı ve yükseldiğimi hayal ettim ve o an kalbim hızlı hızlı atmaya başladı ardından gözlerim ve vücudum titreşime girdi. Yani bir türlü çıkamadık bu işin içinden.. Bu işin ehli ya da bilen biri var mı kendimi veremiyorum bir türlü...

Ben denediğimde ilk başlarda kalp atışlarımın hızından ve titreşimden dolayı korkuyordum ve kendimi gördüğüm an pat diye uyanıyordum. Yani anlıyacağınız sizi ruhanı varlıkların veyahutta ölüm korkusundan dolayı çıkamıyorsunuz genellikle. Size vericeğim tavsiye şunlar olucak sadece korkma ve kendine "bugün çıkıcam kesin" gibisinden gaz ver.

sagoea

Üye
3 Haz 2017
172
0
Evet var kardeş. Bana da ben biraz bilinçsiz ken olmuştu ama farklı bir his

Alzhe01

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
661
5
10ehzlA
endişe etmemeniz lazım. astral seyahate girdiğinizde uyanmama şansınız yok. sessiz bir ortamda kendinize güvenerek deneyin.başka bir odada da bir yakınınız olsun sizi yarım saat felan sonra uyandırmasını isteyin

Jack Pirates

Katılımcı Üye
16 Mar 2017
787
0
TU R
endişe etmemeniz lazım. astral seyahate girdiğinizde uyanmama şansınız yok. sessiz bir ortamda kendinize güvenerek deneyin.başka bir odada da bir yakınınız olsun sizi yarım saat felan sonra uyandırmasını isteyin

Hocam öyle başkasının uyandırması biraz sıkıntı. niye diye sorarsan eğer şimdi senin ruhun bedeninden ayrılmış beynin ölü vaziyette bi bağ diye birşey vardı astralde sanırım o bağ kopmaması için odaya bile kimsenin girmemesi gerekmiş. astral'da uyanamama gibi bi durum söz konusu bile değil kendinizi biraz uyanma konusunda tetikliyerek uyanabilirsiniz.

Alzhe01

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
661
5
10ehzlA
Hocam öyle başkasının uyandırması biraz sıkıntı. niye diye sorarsan eğer şimdi senin ruhun bedeninden ayrılmış beynin ölü vaziyette bi bağ diye birşey vardı astralde sanırım o bağ kopmaması için odaya bile kimsenin girmemesi gerekmiş. astral'da uyanamama gibi bi durum söz konusu bile değil kendinizi biraz uyanma konusunda tetikliyerek uyanabilirsiniz.
ben o bağın asla kopmadığını duydum ama tam olarak bilinmiyor. şu ana kadar astral seyahat yaparken kopma olmamış ama ölenlerde o bağın koptuğu söylenior

9 Ara 2017
64
0
TÜRKİYE
astral seyahat ölüm tehlikesi taşımaz tehlikeli degildir fakat hayal ettigin her şeyi görürüsün umarım yardımcı olmuşumdur

SessizKalpler

Kıdemli Üye
17 Ocak 2016
4,911
21
.
Merhabalar aşağıdaki video yardımcı olacaktır:
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=qM8FHUUGJxs[/ame]

ghostblue

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,043
0
ütopya

Bunun gibi mi oldu :D

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=kQndGCnt96w"]https://www.youtube.com/watch?v=kQndGCnt96w[/ame]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.