Astral Seyahat

25 Ağu 2017
95
3
27
Bileceksiniz
Astral seyahat’e çıkmak isteyip fakat birtürlü çıkamayan birçok arkadaşımız var. Bunlar zihni susturamamak, an’a odaklanamamak, konsantre olamamak, imajinasyon yeteneğini geliştirmiş olup gerçekçi lokal çıkışlar yapamamaktan kaynaklanmaktadır. Peki tüm bu zahmetlere girmeden bu işin basit bir yolu yok mu? Tabiki var 😉

Öncelikle insanın en sakin ve dingin hali uyku sırasıdır. Zihnin susmuş halide bu uyku sırasındadır. Meditasyon halide aslında bu uyku sersemliği sırasındadır. Aslında insan uyku sersemiyken tüm bu yapmak isteyipte yapamadığı hallerin içerisindedir. Bu yüzden sizde astral seyahat için bu uyku sersemliği sırasını deneyeceksiniz.

Öncelikle akşam yatarken alarmınızı uykunuzun en derin ve yoğun olabileceği bir saate kurun mesela 11’de yatıyorsanız gece 2:30 gibi.

Alarmınız baş ucunuzda bulunsun çaldığında yataktan kalkıp uykunuzu dağıtmadan kapatabilesiniz.

Ve uyuma zamanı uyuyabilirsiniz yanlız üzerinizde sizi rahatsız etmeyecek şeyler olsun ince giyinin. Alarm çaldığında alarmı ertelemeyin direk kapatın. Ancak tekrar uykuya dalmayın.

Çünkü şimdi astral seyahate çıkacaksınız. O sırada sırt üstü yatıyor olun. Kollarınız iki yanda olsun ve hiç kıpırdamayın gevşeyin rahat bırakın kendinizi. üzerinizde yorgan battaniye vb. olmasın. Mümkünse kafanızın altında da yastık olmasın.

astral-seyahat-nasil-yapilir

Yattığınız yerden tavana veya herhangi bir yere bakın. Orada olacaksınız bunu düşünün ve gözlerinizi kapatın. O az önce baktığınız yerde olduğunuzu gerçekçi bir şekilde hissedin. Vücudunuzdan ayrıldığınızı fırladığınızı hissedin. Tıpkı bir yerden düşer gibi. O odaklandığınız yerden bedeninize baktığınızı kafanızda canlandırın.

Bir müddet sonra kulağınızda çınlama başlayacaktır bu çıkmak üzere olduğunuzun işaretidir panik yapmayın veya dikkatinizi dağıtmayın yoksa çıkamazsınız çınlamaya aldırmayın ve astral seyahattesiniz 😉

Combaqa

Uzman üye
14 Ocak 2018
1,311
5
Ütopya
İlk 3 deneme de yapiyorum kulağım cinladiginda korkup bırakmıştım 4. Denememde sanki etrafımdaki herşey bir an turuncu kırmızı rengine buruyor gibi gördüğümde korkup bırakmıştım 5-6. Denememde başardım :D . Bilmeyenler için yararlı eline sağlık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.