Astral Seyehat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TheUnStopped

Katılımcı Üye
5 Haz 2015
995
1
Astral Seyahat

Beyler Astral Seyahatteyken Birisinin Evine Gidince Onun Ne Yaptığını Görebilir Miyiz? Yani online Olarak

Son düzenleme:

BannerLord

Katılımcı Üye
20 Ağu 2016
294
0
Valhalla
Astral Seyehat mümkün fakat bilmediğin bir yere gidersen mantıken kaybolursun yani ruhun kaybolur eğer bedenine dönemezsen ölü gibi bir şey olursun. Önemli olan zaten bedene geri dönebilmek :)

melsako

Üye
8 Eyl 2016
119
2
Kardesim her yere gidebilirsin hersey yapabilirsin cin gormede yalan ve arkadasinin evinede gidebilirsin ancak dusuncen fesatsa mesela kiz yurdu veya kiz soyunma odalari o zaman belli bi enerji tarafindan engellenirsin ve iyice arastir su neres teknikperinden daha kolay teknikler var saygilar bansa kaldiriririm...

TheUnStopped

Katılımcı Üye
5 Haz 2015
995
1
Kardesim her yere gidebilirsin hersey yapabilirsin cin gormede yalan ve arkadasinin evinede gidebilirsin ancak dusuncen fesatsa mesela kiz yurdu veya kiz soyunma odalari o zaman belli bi enerji tarafindan engellenirsin ve iyice arastir su neres teknikperinden daha kolay teknikler var saygilar bansa kaldiriririm...

Hocam mesela G.antep te Bildiğim Bi Yer Var Oraya Gitsem İnsanların Neler Yaptığını Görebilir miyim? Yoksa benim düşünceme göremi hareket ederler?

8 Eyl 2016
97
0
25
Selanik.
Evet istediğin yere gidebiliyorsun şöyle bir saçmalık duydum ''Area 51'' Gibi Gizli Tehlikeli Yerlere Işınlandığın Zaman Geri Dönemiyormuşssun :trl Ulan Ne Saçmalıyorlar Dostum Korkuyorsan Yapma Derim Bu İşler Tehlikeli.

TheUnStopped

Katılımcı Üye
5 Haz 2015
995
1
Dostum o kadar fazla tehlikeli değil area 51 de belirli bi enerji olsuğundan dolayı geri donemiyo olabilirsin sonuçta bu seyahati bilen saeece müslümanlar değil :) ama her türlü geri dönersin no problem

TheUnStopped

Katılımcı Üye
5 Haz 2015
995
1
Dostum cin peri şeytan ooayı farklı sen seyahate başlayınca insanların boyutunda çıkıyorsun onların boyutu farklı yani serveri farklı gibi düşün :) benim sorum o değil meseka bi yere gittim orada insanların ne yaptığını görebiliyor muyum? Yoksa onlar donuyomu veya senin düşüncene göremi hareket ediyorlar

Alcatraz322

Uzman üye
16 Ocak 2016
1,081
1
yapman mümkün ama cok iyi konsantre isteyen bişey sahsen yapan arkadaslarında yaptıgına inamıyorum cunku bu işi zamanında cok arastırmıştım cok iyi bir sessizlik ve konsantre isteyen bir durum sessizlği sehirde yasıyan arkadaslar yaratamaz.. ne demek istediğimi anladın sanırım

TheUnStopped

Katılımcı Üye
5 Haz 2015
995
1
yapman mümkün ama cok iyi konsantre isteyen bişey sahsen yapan arkadaslarında yaptıgına inamıyorum cunku bu işi zamanında cok arastırmıştım cok iyi bir sessizlik ve konsantre isteyen bir durum sessizlği sehirde yasıyan arkadaslar yaratamaz.. ne demek istediğimi anladın sanırım

Anladım hocam ama gecenin 2 sinde çıt ses yok :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.