Astral Yolculuk Nedir/Nasıl Yapılır/Teknikleri Nelerdir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Doctor grey

Katılımcı Üye
9 Eyl 2015
873
0
İlk Başlarda Öyle Olur Ben Şu Ana Kadar Yaklaşık 35-40 Civarı Yolculuk Yapmışımdır.Bi Ara Gerçekten Astral Yolculuğa Bağımlı Oldum. Sonra Ruh Okyaşıcı I-Doser Adlı Müziği Dinledim Sonra Astral Yolculuğa Çıktım.Gayet Güzel Ve Sorunsuz Gidip Gelebiliyorsun.

I-dosera karşıyım sanal uyuşturucu

Fellike

Üye
9 Eyl 2015
102
0
Tüm büyük üniversiteler tüm büyük böyle doğa insan bilgelik adamları hiç duymadın mı ?

Bu konuyu baya araştırdım ben ama bütün bilim insanları kabul ediyor hatta diyanet işlerine bile soran birinin yazısını okudum onlarda yapılabilir gibi bi msj atmıs anlıyacagın kimse yalanlamıyor .

Regoan

Katılımcı Üye
6 Ağu 2015
420
0
İstanbul
Bu konuyu baya araştırdım ben ama bütün bilim insanları kabul ediyor hatta diyanet işlerine bile soran birinin yazısını okudum onlarda yapılabilir gibi bi msj atmıs anlıyacagın kimse yalanlamıyor .

Zamanında o kadar olay oldu amerika bunun için özel tim kurdu ve milyarlar harcamaya karar verdi ama doğru değil dediler.

Fellike

Üye
9 Eyl 2015
102
0
Zamanında o kadar olay oldu amerika bunun için özel tim kurdu ve milyarlar harcamaya karar verdi ama doğru değil dediler.

Amerikanın dogru degil dedigi hersey gercekmi sence sen onlarımı örnek gösteriyorsun Dünyaya acıklanmayan o kadar cok sey varkı bence astral seyahatı iyi ögrenmek istiyorsan yada bigi almak istiyorsan orta ve dogu asyadaki arastırmaları incele derim

Memotaz

Uzman üye
11 Şub 2015
1,526
0
39°47'20.58"
Beyler Ben Şahsen Yolculuğu Gerçekleitiriyorum. Bu Yazılarıda Kendi Tecrübelerim İle Yazmış Bulunmaktayım. Kimmiş o Yalanlayan Link Atın :D

CaptainSalvador

Adanmış Üye
17 Eki 2014
6,073
15
Teşkilat
Daha Önce Görmediğin Bir Kitabı Açınca Boş Sayfa Görürsün Demiştim. Cevap Hayır İletişime Geçemessiniz Ama Onlar Sizinle Uğraşır.

Ben şu ana kadar hiç görmedim ama olduğunu bilirim. Merak etmeyin çok büyük ihtimalle ilk deneyiminizde "EVDEN DIŞARI" çıkmazsak görmeyiz. İşte bir altın kural daha; ilk deneyimimizde evden çıkmamak. Ama görme şansınızda var. 2.3. denemelerinizde de görebilirsiniz. Kesinlikle size zarar vermezler. Sizinle siz istemedikçe konuşamazlar. Işık huzmesi şeklinde oldukları söylenir. Ruhani varlıklarla yada farklı bir şeyle örneğin elemantallerle (sanırım adı böyle değildi. :)) karşılaşıldığında bilmeniz gereken sizin onlardan daha üstün olduğunuzdur.

konuda iletişime geçilebileceği yazıyor dostum.

Memotaz

Uzman üye
11 Şub 2015
1,526
0
39°47'20.58"

konuda iletişime geçilebileceği yazıyor dostum.

astral yolculuk beynin bilinci açıkken gerçekleşir yani olayların hepsi beyninde oluşur, en ufak bir 3 harfi'leri düşünmek bile karşınıza getirebilir fakat iletişime geçmek için ya beyninizin içinde olmalılar yada beyniniz bir film yada bir ses kaydındı dinlerken ''3 harfliler'' diye falan, beyin onu canlandırır ve sizinle iletişime geçiyormuş gibi olursunuz.herşey bilinç açıkken beyin içinde gerçekleşir. umarım yardımcı olmuşumdur.

Son düzenleme:

CaptainSalvador

Adanmış Üye
17 Eki 2014
6,073
15
Teşkilat
astral yolculuk beynin bilinci açıkken gerçekleşir yani olayların hepsi beyninde oluşur, en ufak bir 3 harfi'leri düşünmek bile karşınıza getirebilir fakat iletişime geçmek için ya beyninizin içinde olmalılar yada beyniniz bir film yada bir ses kaydındı dinlerken ''3 harfliler'' diye falan, beyin onu canlandırır ve sizinle iletişime geçiyormuş gibi olursunuz.herşey bilinç açıkken beyin içinde gerçekleşir. umarım yardımcı olmuşumdur.

Yani 3 harflilerin olduğu bir film falan izlersek, izlediğimiz üç harfliyi görürüz. Anladım teşekkür ederim. :)
O zaman Astral Yolculuğa biz yön veriyoruz.

Regoan

Katılımcı Üye
6 Ağu 2015
420
0
İstanbul
Amerikanın dogru degil dedigi hersey gercekmi sence sen onlarımı örnek gösteriyorsun Dünyaya acıklanmayan o kadar cok sey varkı bence astral seyahatı iyi ögrenmek istiyorsan yada bigi almak istiyorsan orta ve dogu asyadaki arastırmaları incele derim

Eğer astral gerçek olsaydı cinler bu yöntemi kullanıp beden boyut dışını kullanıp bizimle aynı ortamda yaşardı.

Fellike

Üye
9 Eyl 2015
102
0
Eğer astral gerçek olsaydı cinler bu yöntemi kullanıp beden boyut dışını kullanıp bizimle aynı ortamda yaşardı.

Aynı ortamda yasaıyorlar zaten sadece biz gözümüzdeki perdeden dolayı göremiyoruz Ayrıyetten astral seyahatte bedenın sabit duruyor yolculuk eden ruhun ......

Regoan

Katılımcı Üye
6 Ağu 2015
420
0
İstanbul
Aynı ortamda yasaıyorlar zaten sadece biz gözümüzdeki perdeden dolayı göremiyoruz Ayrıyetten astral seyahatte bedenın sabit duruyor yolculuk eden ruhun ......

Bende onu diyorum cinlerde aynı bizim gibi hayatları var ve örneğin bir ortamda 2 kişi varsa yanında da 5 tane cin vardır. Ve eğer astralde istediğin yere giden varsa cinlerde bunu kullanıp bizim yanımıza gelebilir dedim. Cinler de zaten sadece ruh diye biliyorum.

d11dd11

Üye
21 Şub 2010
153
0
Denemek çok istiyorum fakat yemiyor,küçükken çatıdan düşünce yaşamıştım bu olayı gecekondu gibi bir evin çatısından topu alırken düşmüştüm olayı rüya gibi hatırlıyorum fakat çatıya tekrar yükselip kedi görmüştüm mümkünmüdür yoksa ben düştüğümde rüya mı gördüm?

Memotaz

Uzman üye
11 Şub 2015
1,526
0
39°47'20.58"
@d11dd11

Astral Yolculukta Altın Kural Düşünmemektir. Eğer O Yaşadığın Şeyi Aklına En Ufak Bile Getirmessen Hiçbir Sorun Yaşamassın. Eğer Hala Yapamayacağını Düşünüyorsan Yolculuktan Önce RUH OKŞAYICI,RAHATLATICI,DİNLENDİRİCİ Melodiler Dinle Hemen Ardından Teknikleri Uygula.

NOT:// UYANMANIN BİR SÜRÜ YOLU VAR TEK ÇARE DÜŞMEK DEĞİL :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.