Astsubaylık hakkında

KolimBA

Üye
2 Tem 2016
98
0
Adana
Cümleten Selamun Aleyküm Arkadaşlar astsubaylığa başvurmuştum benide almışlar 08.12.2017'de Ankara'ya gideceğim daha önce giden varmı mülakatta neler soruyorlar Ankara'ya gidince nerede kalabilirim beni bilgilendirebilir misiniz ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

erkan170

Üye
22 Ağu 2009
116
0
eminim benim kadar mülakata giden olmamıştır yani şuan sayısını hatırlamıyorum 18-20 olabilir bende çağırıldım ama gitmeyeceğim 20 kasımda çağırıldım mülakat cidden ne desem yanlış olur süper cevap versende neye bakıyorlar bilemiyorum ben daha en son mayısta sahil güvenliğe gittim arkadaşım sorulan 3 matematik problemini cevaplayamazken ben cevapladım verilen sorulara yanıt verdim takım elbise giydim arkadaşım çok rahat bir giysi giydi sonuç o eğitimde ben burada yani ama bu sefer gidersem olaki fikir değişirse 1 kere öyle denemeyi düşünüyorum salakça cevap vericem soruları bilemicem subayları bilememde astsubaylar için zeki olmasın emire itaat etsin düşünmesin diyemi artık böyle bilmeyenleri alıyorlar diye düşündüm cidden kolay gelsin soru olursan özelden yzabilirsin.

KolimBA

Üye
2 Tem 2016
98
0
Adana
eminim benim kadar mülakata giden olmamıştır yani şuan sayısını hatırlamıyorum 18-20 olabilir bende çağırıldım ama gitmeyeceğim 20 kasımda çağırıldım mülakat cidden ne desem yanlış olur süper cevap versende neye bakıyorlar bilemiyorum ben daha en son mayısta sahil güvenliğe gittim arkadaşım sorulan 3 matematik problemini cevaplayamazken ben cevapladım verilen sorulara yanıt verdim takım elbise giydim arkadaşım çok rahat bir giysi giydi sonuç o eğitimde ben burada yani ama bu sefer gidersem olaki fikir değişirse 1 kere öyle denemeyi düşünüyorum salakça cevap vericem soruları bilemicem subayları bilememde astsubaylar için zeki olmasın emire itaat etsin düşünmesin diyemi artık böyle bilmeyenleri alıyorlar diye düşündüm cidden kolay gelsin soru olursan özelden yzabilirsin.
Çok karmaşık bir durum gerçektende neye göre alım yapıyorlar belli değil Allah hakkımızda hayırlısını versin

RageUnseen

Adanmış Üye
29 Ağu 2015
6,880
247
İstanbul
genel kültür ve tarih kasman gerek dostum.

mülakatlar senede 1 yapılıyor, 21 yaşına kadar müsaama gösteriyorlar 18-20 kere nasıl girdin şuan idrak edemedim seni?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.