Asus Donma ve Kasma sorunları yardım.

SelamünAleyküm komutanlarım. Asus x54c serisinden pc kullanıyorum. bilgiseyarda şu an aşırı yavaşlık ve donmalar oluyor. anladğım kadarı ile alttaki ışıklardan sürücü göstergesi ışığı yanınca pc de kasmalar başlıyor. ve pc açılınca sağ alttaki bildirim yerinden bir hata veriyor ve diyorki: asus donanım eksikliği asus xcht controller aygıtı ... gibi bişeyler yazıyor(xcht yi salldım gerçek yazanda öyle birşeyler ne olduğunu bilmiyorum) acaba diyorum ki bu sürücü göstergesi ışığı ne zaman yanar. şu an yanmıyor ışık, pc aşırı hızlı.
Lütfen yardım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.