asus eax1600pro ddr2

zeyrekli

Yeni üye
31 Eki 2006
36
0
Üstatlar acilen önerilerinize ihtiyacım var .
benim donanım amd 3000 , 1.8 ghz , 1,25 ram ; sorun şu ki bugün hediye olarak ambalajında bir asus eax1600 pro 512 mb ddr2 grafikkartı geldi ancak ddr2 ve yarın değiştirmem lazım. Ama benim donanımıma en uygun nedir bilmiyorum . İlgilenipte okuyan herkese teşekkür !!!

lilam

Yeni üye
17 Mar 2007
36
3
Mevcut mainboard'unun markasını ve modelini yazmamışsın eğer bunları yazarsan mainboard'unun destekleyebileceği ve maximum performans alabileceğin ekran kartı üzerinde tartışırız.

Ama Amd3000+ kullandığından yola çıkarak sana uygun en iyi ekran kartı AGP8X Destekli bir Ati ekran kartı olucaktır.(Örneğin Ati AGP8X 9??? serisi)

zeyrekli

Yeni üye
31 Eki 2006
36
0
probleme dönüştü

lilam kardeş ben bir ATi rodeon r9550 256 mb vga ile bunu değiştirdim ve fakat şu anda da orjinal cd sinden driverını yükleyemiyorum sürekli sorun çıkartıyor. mainboard : asus a8v socket 939 via k8t800pro+VT8237 AGP 8X valla kusura kalma kardeş ne bulduysam yazdım .bu arada kurun bana verdiği ikaz şu: kur sürücüyü yükleyemedi kuru çalıştırmadan önce standart bir vga sürücüsü yüklemeyi deneyin!!!

kardeş ne olur yardım!!!!

lilam

Yeni üye
17 Mar 2007
36
3
Şu an piyasada bulunan birçok ekran kartının driver ını yüklemeden önce .NET FRAMEWORK 2.0 Yüklemen gerekir. Elindeki Ekran Kartı nın driver inı yüklemeden önce bunu yüklemen şart.

Malum artık driver setupları .NET Platformunda yazılıyor ve .NET Platformunda yazılan bir uygulamayı çalıştırmak için sisteminde .NET FRAMEWORK 2.0 ın kurulması gerekir.

Bu uygulama büyük ihtimal driver cd sinin içinde olucaktır.
Orjinal driver ın olduğu için bu uygulamayı vermiyorum eğer cd de yok dersen haberim olsun rapid e link veririm.

NOT:Aynı ekran kartı bende var güzel seçim :)

zeyrekli

Yeni üye
31 Eki 2006
36
0
teşekkürler üstat birde yükleyebilsem. benim pc de net framework 2.0 yüklü.
tekrar denedim aynı uyarı ile karşılaşıyorum. hatta framework ü yeniden yükledim hala aynı : ( kur sürücüyü yülemeyi tamamlayamadı. kuru çalıştırmadan önce ekran bağdaştırıcınızı standart bir vga sürücüsü ile kurmayı deneyin.)

lilam

Yeni üye
17 Mar 2007
36
3
Eski ekran kart ının driver ından kalma inf dosyalarını daha dogrusu eski kartına ait ne varsa kaldır .

Bilgisayarı yeniden başlat başlattığın zaman yeni donanım bulundu diyecektir burda yeni donanımını tanıtma ileri ileri de ve varsayılan bir driver kursun daha sonra manuel olarak tanıt.

Bu arada bilgisayarı yeniden başlattığında yeni donanım bulundu deyip sana varsayılan ekran kartı yerine bir marka ve model yazıyorsa önceki driver larla çakışıyor demektir .

Bu işin de en temiz yolu PC ye format atmaktır çünkü hala eski kartına ait inf dosyalarını kaldıramamışsın demektir.

zeyrekli

Yeni üye
31 Eki 2006
36
0
gördüğüm kadarı ile bir çok driver var yok omega , yok ati , overclock yapmak , yeni soğutucular takmak filan kardeş ben pes etmek üzereyim valla ...

zeyrekli

Yeni üye
31 Eki 2006
36
0
aslında bunu tahmin ediyorum epey bir temizlik te yaptım ama daha nereden nasıl temizlerim bunu bilmiyorum .
son hafta 9 farklı bilgisayara format attım ne olur format deme ....

lilam

Yeni üye
17 Mar 2007
36
3
Tek tek inf dosyalarını temizlemektense bence sen Format at ve kurtul :)

zeyrekli

Yeni üye
31 Eki 2006
36
0
peki kardeş büyük sözü dinlemek lazım şimdi girişiyorum formata rekora gidiyordum virüssüz sorunsuz bir altı ay geçirmiştim bu windowsla ayrılmak zor olacak...
ilgin için çook teşekkür.

lilam

Yeni üye
17 Mar 2007
36
3
Rica ederim

Böylesi daha temiz olcak bak görürsün :)

Görüşmek üzere hayırlı akşamlar...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.