Asus n550j notebook

KaraPapak36

Katılımcı Üye
28 Nis 2016
657
1
İyi günler arkadaşlar.

Bilgisayardan iyi anlayan arkadaşların bana yardımcı olacağını düşünüyorum. Benim garantisi dolmuş bir asus n550j notebook dizüstü bilgisayarım var. Bunun Led ekranı hasar gördü ve ekran kartı yandı. Acaba bunun ekran kartını değiştirebiliyor musunuz? (i7 750M) ayrıca değiştirilebiliyorsa Led ekranla beraber fiyatı ne olur?
Değiştirilemiyorsa bunun çözümü nedir ve led ekranla beraber fiyatı ne olur? Ayrıca size bilgisayarımın bir kaç resmini de eklemek istiyorum:

1:
vPBOkm.jpg

2:
nlqXz5.jpg

3:
1EA81Y.jpg

Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim. Eğer anlayış gösterip bana hızlı cevap verirseniz benim için çok iyi olur. Bende bu süre içinde internetten araştırmaya devam edeceğim.
Tekrar İyi günler dilerim.

.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Depdip

Uzman üye
20 Ağu 2017
1,578
0
NewYork
Merhaba Nvidia Geforce 750m'i internette aratınca 200 dolar gibi bir ücret çıkıyor 1100 tl ve fazlası vergileriyle daha fazla olabilir. Led ekranınız hakkında yorum yapamayacağım genel olarak markasına ve kalitesine göre ortalama 450-500 civarı olabilir.

KaraPapak36

Katılımcı Üye
28 Nis 2016
657
1
Merhaba Nvidia Geforce 750m'i internette aratınca 200 dolar gibi bir ücret çıkıyor 1100 tl ve fazlası vergileriyle daha fazla olabilir. Led ekranınız hakkında yorum yapamayacağım genel olarak markasına ve kalitesine göre ortalama 450-500 civarı olabilir.

Evet bende bakıyorumda 1600-1700 lira gibi bir fiyat çıkıyor gibi görünüyor. Benim için bi tavsiyeniz var mı, Şöyle yap böyle yap gibisinden?

Aydogan'

Ticaret Kategori Sorumlusu
13 Tem 2017
3,112
478
THT's database
Laptoplarda ekran kartları gömülü olarak gelir, değiştirilemez. Dilerseniz sağlam bir ikinci el alabilirsiniz. Tek çare aynı modelden bulmak. Toplam bir fiyat biçmek güç, marka ve modele göre değişir fakat minimum 1.000 TL' yi gözden çıkarın.

Son düzenleme:

KaraPapak36

Katılımcı Üye
28 Nis 2016
657
1
léonαrdo;8452655' Alıntı:
Laptoplarda ekran kartları gömülü olarak gelir, değiştirilemez. Dilerseniz sağlam bir ikinci el alabilirsiniz. Tek çare aynı modelden bulmak. Toplam bir fiyat biçmek güç, marka ve modele göre değişir fakat minimum 1.000 TL' yi gözden çıkarın.

Çok teşekkürler. Bu gün bilgisayarcıya verdim bilgisayarı.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.