Asus X550VX-DM324D

mhmtylmz001

Yeni üye
21 Mar 2015
22
0
Bu ürün fiyatı itibarı ile oldukça uygun görünüyor.Bilgisayarın max belleği asusun sitesinde ve diğer sitelerde 16 gb gözüküyor sizce kandırmacamıdır doğru olma ihtimali varmı?
Bu modele sahip olan varmı?Deneyimleriniz nelerdir?
h ttp://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/asus-x550vx-dm324d-i7-6700hq-24gb-1tb-4gb-gtx950m-156-fullhd-P144961190

Shadow QQ

Katılımcı Üye
11 Ağu 2015
788
1
Güzel laptop fakat pahalı. Ekran kartı işlemcisi o kadarda iyi değil daha kaliteli bilgisayarlar alınabilir.

Kurtga

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
811
2
.
Dostum öyle bir bilgisayarı o fiyata satmaları için ya bilgisayarın bir tarafında kırık çıkık olacak ya da satıcı salak ancak alabilirsin n11.com her zaman müşterinin yanında oluyor bir sıkıntı olursa fazlasıyla alırsın parayı.

KingSton666

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Nis 2016
9,813
106
26
Ankara
Oyun oynamak istiyorsanız hiç gerek yok bunlara bence al Xbox one yi çıkar keyfini. Kocaman. Led TV de

AKINCI360

Yeni üye
14 Mar 2017
6
0
Önermem bende bu bilgisayarı ilk önce düşündüm sonra araştırcan ısınmaktan çok kapandığını gördüm

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.