Asus zenfone 2 walpaper yapacak grafiker

feel the power

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
479
0
Kablo'lardan
Merhaba arkadaşlar benim başlıkta dediğim markanın telefonu var buna profesyonel walpaper yapacak arkadaş arıyorum. Tasarım hack ile ilgili olursa sevinirim.
2. Nokta abi sana rica etsem yaparmisin severek takip ediyorum seni
Walpaper a bu sözü yazarsanız sevinirim. Üzerimize kılınç çekilmedik ce dinimize hakaret edilmedikçe milletimiz cefa çekmedikçe bizden kimseye zarar gelmez
Not. Yapacak kisi android telefonlarda resim kırma sorunu var ona göre uyarlarsanız sevinirim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.